Forum

Komentarze użytkownika "jerzy131313"

Komentarze użytkownika: jerzy131313

jerzy131313 / 2008-03-01 09:27
jezcze raz zostałem ukarany za nie dostosowanie sie do żle ustawionego znaku , a nie za nie dostosowanie sie do sygnalizacji.............

Re: Wykup mieszkania

jerzy131313 / 2008-02-29 09:51
mialem taki przypadek wyceny nie bylo konkretna cena byla podana przez urzad wykupu co sie orietuje to mozna wykupic na nazwisko tescia lub odrazu na syna bez pozniejszej darowizny podatek od darowizny co wiem dla dzieci ,rodzicow zniesiono na bliskie pokrewienstwo a jezeli syn wlasciciela jest zameldowany 20 lat w tym miejscu to ma pierszenstwo do zamieszkania to sie nazywa przez zasiedlenie jak meldunek jest dluszy 1 rok to mozna to sprzedać za miesiac bez podatku tylko trzeba sie dokladnie dowiedziec w u.s. czy wazny meldunek czy liczy sie czas od momentu otrzymania aktu wlasnosci bo sa dylematy jedno wprowadzaja po chwili robia poprawki jak to w polcse . najlepiej jak sie dostaje informacje w urzedzie to na pismie bo tam pracuja ludzie .
jerzy131313 / 2008-02-28 18:41
tak była możliwość skrętu w lewo .
jerzy131313 / 2008-02-28 08:41
witam mam pytanie na drodze są ustawione znak zakaz zawracania i sygnalizacja swietlna ze strzałką w lewo 90 stopni , nie dostosowałem się do znaku zawracania którego nie widziałem policjant stwierdził że jeżdzimy na pamięć , padła propozycja podpisania mandatu inblanco czyli podpisania czystego druku odmówiłem takiego układu więc sprawa trafiła do sądu grodzkiego odwołałem się po mojej interwencji w zarządzie dróg i autostrad że znak żle stoi to go przestawiono i wystawiono mi pismo -zaświadczenie sąd mimo to uznał że jestem winny póżniej przypadkiem dowiedział się o sygnalizacji ale jest wyrażnie w akcje oskarżenia o znaku i tylko o znaku . proszę o porade i komentarz do tej sytuacji . osobiscie twierdze że jestem nie winny , ale prosze o fachową pomoc.

składka zus

jerzy131313 / 2008-02-28 08:17
witam mam pytanie zostałem zatrudniony pracowałem , zwolniłem sie z pracy ta spólka nie istnieje , a gdy zus obliczał składkę co wszyscy składali świadectwa pracy dowiedziałem się od zusu że okres w tym zakładzie pracy jest bez składkowy -czyli pracodawca mnie nie zarejestrował co mam teraz robić gdzie ubiegać się o przepracowany bez składkowy czas chyba zus na tym też stracił bo nie wpłyneły składki , a ja mam kilka miesięcy pracy do tyłu. proszę o poradę.

Najnowsze wpisy