Forum

Komentarze użytkownika "Jerzy K"

Komentarze użytkownika: Jerzy K

Re: Firmy nie boją się kryzysu? Zaskakujące dane NBP

Jerzy K / 2013-01-21 15:11 / Bywalec forum
a wg mnie kryzysu nie ma tylko jest sztucznie generowany pzrez media i rządzących żeby siać postrach wśród obywateli i tyle

wyższe wykształcenie a bezrobocie

Jerzy K / 2013-01-21 15:06 / Bywalec forum
czasem lepiej nie isć na studia albo iść na zaoczne, a mieć jakiś konkretny fach w ręku po prostu, bo co z tego że będziesz miał magistra z politologii np jak nie będziesz miał pracy po tym? albo będziesz pracować w McDonald's

staż a obowiązki pracodawcy

Jerzy K / 2013-01-15 08:45 / Bywalec forum
Jakie obowiązki ma pracodawca przy zatrudnieniu stażysty? Czy będę ponosił jakieś koszty? czy muszę jakieś sprawozdanie składać albo zatrudnić tego stażystę po zakończeniu?

jak prawidłowo wystawić fakturę?

Jerzy K / 2013-01-09 08:56 / Bywalec forum
Z tego co wiem od stycznia 2013 roku weszły w życie jakieś zmiany dotyczące procedur wystawiania faktur, czy mógłby ktoś z państwa napisać jak teraz prawidłowo to zrobić? żeby nie było problemów z księgowaniem później

Re: Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wśród liderów biznesu

Jerzy K / 2012-12-17 15:13 / Bywalec forum
spod chyba, ale to tak na marginesie tylko, nie wiedziałam swoją drogą że jest jakaś toruńka strefa też

Re: Gerard Depardieu ucieka z kraju przed podatkami

Jerzy K / 2012-12-11 10:17 / Bywalec forum
to już obciacj jest, zeby osoba tak znana i tak sławna, co za tym idzie bogata, uciekała pzred podatkami i dlatego musiała opuszczać swój kraj rodzinny

Re: Wezwała policję, bo syn nie chciał odrabiać lekcji

Jerzy K / 2012-11-29 13:54 / Bywalec forum
ludziom to się chyba w głowie popzrewracało, gdzie do 11 letniego dziecka policję wzywac?

Re: USA: Raport: 60 proc. młodych nosicieli HIV nie wie, że są zakażeni

Jerzy K / 2012-11-28 09:30 / Bywalec forum
dlatego powinno się bardziej nagłaśniać profilaktykę, zachęcać młocych do pzreprowadzania badań

praca zdalna

Jerzy K / 2012-11-26 12:49 / Bywalec forum
jestem ciekaw jak to się skończyło w PAni przypadku? bo mam bardzo podobną sytaucję teraz i nie wiem jak to rozwiązać. Będę wdzięczny za odp. Pozdrawiam, Jerzy

Re: Kaczyński i Ziobro przed Trybunałem Stanu. Wniosek najpierw do biura...

Jerzy K / 2012-11-26 10:33 / Bywalec forum
umył ręce, tak najlepiej, bo nie starci na poparciu, wyjdie na polityka rozsądnego i niezawistnego, znów mu PRowcy zadziałali na plus

Re: Tusk nie przekona Camerona? To będzie katastrofa dla rynków

Jerzy K / 2012-11-26 08:43 / Bywalec forum
wychodzi na to, ze chyba nasz kraj będzie jedynym najbardziej stratnym na tych całych negocjacjach, wychodzi na to, że tak jak Wałęsa oboecywał Poalkom miliony tak samo u Tuska też na oboetnicach sie skończy

autor tekstu o trotylu zwolniony

Jerzy K / 2012-11-06 09:02 / Bywalec forum
Rzeczpospolita zwolniła dziennikarza, który opublikował sławetny tekst o trytolu, co o tym sądzicie? bo jak dla mnie to przecież nie tylko on jest winien, ktoś ten tekst musiał zatwierdzic też

Re: Smoleńsk ważniejszy nawet od huraganu

Jerzy K / 2012-11-05 09:54 / Bywalec forum
może gdyby chodziło o huragan w Polsce to byłoby to ważneijsze, ale dlaczego mamy sobvie zarwać głowę jakąś katastrofą za oceanem? jakbyśmy nie mieli wystarczających swoich

teatr jednego aktora !

Jerzy K / 2012-11-02 13:25 / Bywalec forum
a nie wydaje mi się żeby coś zyskała, przecież już nie raz robiła takie akcje, głodowała, obwieszczała światu, ze jest źle traktowana i co? zyskała coś tym swoim zachowaniem?

zapłata za pomocą telefonu

Jerzy K / 2012-10-22 14:01 / Bywalec forum
wydaje mi się, chociaz głowy sobie uciąć nie dam, ze T Mobile miał wprowadzć taką uslugę albo może nawet i już wprowadził, tzreba by na ich stronie poszukać albo zadzwonić
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Najnowsze wpisy