Forum

Komentarze użytkownika "kakog"

Komentarze użytkownika: kakog

zwolnienie dyscyplinarne a urlop?

kakog / 2011-08-11 10:55
jeżeli zostaliśmy zwolnieni dyscyplinarnie z pracy to co się dzieje z naszym niewykorzystanym urlopem? czy dostaniemy za niego ekwiwalent przy takim trybie wydalenia z pracy?

Kolejne podtopienia na Podkarpaciu

kakog / 2011-08-03 13:53
i znów zalało Podkarpacie... kiedy wreszcie poprawią te wały?!

dotacje z UP na działalność a podatek

kakog / 2011-07-28 10:43
czy wyposażenie jakie zakupiliśmy za dotacje z UP na rozpoczęcie działalności gospodarczej wliczają się w koszta uzyskania przychodów?

Gienek wygral X factor, co o tym myslicie?

kakog / 2011-06-06 12:43
dla mnie od początku Gienek był faworytem, cieszę się że został przez widzów doceniony

zrównanie wieku emerytalnego w UE - 67 lat!

kakog / 2011-05-19 11:48
Co myslicie o pomyśle Angeli Merkel na zrównanie wieku emerytalnego w całej Unii Europejskiej? miałby on wynosić 67 lat! Uważa ona że w ten sposób można zwalczyć kryzys.

pracodawca nie wypłacił odprawy

kakog / 2011-05-09 10:14
miesiąc temu skończyłem pracę, niestety pracodawca do tej pory nie wypłacił mi odprawy, w jaki sposób wygląda odpowiednie pismo do sądu pracy? do kiedy powinienem je złożyć?

fundusze UE dla firmy

kakog / 2011-05-05 10:22
z dniem 29 kwietnia rozpoczął się nabór do Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk, do kiedy on potrwa i kiedy dowiemy się że uzyskaliśmy fundusze? Dla kogo dokładnie przeznaczone one są?

pomnik upamiętniający ofiary katastrofy smoleńskiej za milion euro

kakog / 2011-04-20 09:27
zostało ogłoszone jury, które ma zadecydować o zwycięscy konkursu dotyczącego pomniku ofiar katastrofy z 10 kwietnia, będą to czterej przedstawiciele polskiego ministra kultury i dziedzictwa narodowego, dwaj ministra kultury Rosji i i dwaj przedstawiciele Sculpture Network, czyli międzynarodowej organizacji, konkurs jest otwarty i ma trwać do 30 listopada, 31 grudnia dowiemy się kto zwyciężył. Projekt ma kosztować nie więcej niż milion euro.

Platforma Obywatelska traci poparcie

kakog / 2011-04-14 09:48
W najnowszym sondażu TNS OBOP widać że tylko Platforma spośród wszystkich partii traci poparcie, początkiem ubiegłego miesiąca miała 47 punktów procentowych dziś to jest już tylko 39 %, od PiS-u dzieli ich raptem 12 punktów, dziwi mnie że PiS w tym sondażu zyskał w stosunku do tego z marca, po ostatnich zamieszaniach związanych z eurodeputowanymi PiS i z obchodami rocznicy katastrofy myślałem, że zwolenników prezesa troche ubędzie...

zwrot akcyzy

kakog / 2011-03-24 15:00
komu przysługuje zwrot akcyzy?

Tusk robi zakupy w biedronce - darmowa reklama

kakog / 2011-03-24 14:53
Eksperci szacują że przez obecne wypowiedzi polityków wzrośnie sprzedaż w biedronce do 5%. Nie ma jak to darmowa reklama!

praca w banku

kakog / 2011-03-22 14:55
zastanawiam sie jakich zarobkow można sie spodziewac pracujac w kasie banku, bedac zatrudnionym przez bank

ulga na cele rehabilitacyjne

kakog / 2011-03-22 14:50
kiedy i komu przysługuje ulga na cele rehabilitacyjne?
z gory dziękuje

umowa kupna - sprzedaży

kakog / 2011-03-22 14:46
jeśli na umowie kupna nie wpisałem kwoty za sprzedany samochód, to jakie konsewnecje moga mnie czekać jeśli teraz wpisana kowta (rzeczywista) nie będzie się zgadzać z kwotą wpisaną przez kupującego?

gdzie się ubezpieczyć? świadczenia zdrowotne

kakog / 2011-03-21 08:49
chciałbym ubezpieczyć się zdrowotnie, inetersują mnie oczywiście niskie koszta i łatwy dostęp do świadczeń zdrowotnych. Co proponujecie? PZU, Allianz? z góry dziękuję za podpowiedzi :)

Najnowsze wpisy