Forum

Komentarze użytkownika "kakog"

Komentarze użytkownika: kakog

za ile benzyna?

kakog / 2012-01-13 10:22
Czy czekają nas kolejne podwyżki benzyny? bo mówi się, że ceny ropy mogą pójść jeszcze w górę :/ za ile benzyna będzie niedługo, jak myślicie? ile płacą za nią nasi sąsiedzi, orientujecie się?

najlepsze konto bankowe

kakog / 2012-01-12 12:54
Chcę wybrać konto bankowe, ale nie wiem jakie obecnie jest najlepsze na rynku? czy możecie mi coś polecić? zależy mi na dobrym dostępie do bankomatów, albo możliwości darmowego wybierania z bankomatów konkurencji, chciałbym mieć dostęp do konta przez internet i żeby opłaty za prowadzenie były jak najniższe, bez żadnych kruczków

Składki zdrowotne dla rolników

kakog / 2012-01-03 14:45
opłacanie składek zdrowotnych przez rolników w zależności od wielkości ich gospodarstwa, czas pokarze czy rząd będzie na tyle odważny by i rolnikom przywileje odebrać...

odwrócona hipoteka wady i zalety

kakog / 2012-01-03 13:27
minus jest taki że znów to bank oczywiście zyskuje, ale jakby nie było to mamy faktycznie dodatkowe fundusze, ale to wchodzi w grę tylko gdy nie ma się komu tego mieszkania oddać... Swoją drogą ciekawi mnie ile takie miesięczne raty wynoszą?

Wypowiedzi Sikorskiego.

kakog / 2011-12-08 13:33
Pan Sikorski po prostu wie, że ta federacja będzie tylko dla wybranych i on już dziś chce się podlizać Merkel i Sarkozy'emu

upadek euro

kakog / 2011-12-06 12:08
Czy sądzicie, że upadek euro jest już przesądzony? co oznaczałby dla całej Europy powrót do walut własnych krajów państw ze strefy Euro??

ulga na internet

kakog / 2011-11-18 14:30
to już chyba niestety ostatni rok w którym będziemy mogli skorzystać z ulgi :/ ja robiłem wydruki przy każdym przelewie, jest to przez US uznawane

sposoby na oszczędzanie z zyskiem

kakog / 2011-11-03 10:18
chcę zacząć odkładać co miesiąc równą sumę z pensji, żeby nie trzeba było się martwić, jak przyjdą gorsze chwile, w takim wypadku chciałbym się dowiedzieć jakie znacie sposoby oszczędzania z zyskiem, bo fajnie byłoby gdyby odkładane pieniądze mogły jeszcze zarobić :D

gdzie pierwsze konto w banku?

kakog / 2011-10-20 12:43
wiadomo, że dla studenta ważne jest by opłaty za konto były jak najniższe, a dodatkowym plusem jest gdy na takim koncie osobistym możemy jeszcze zarobić, dlatego szczerze polecam Alior Bank

gdzie najtaniej opłacać rachunki

kakog / 2011-10-10 08:54
nie mam konta internetowego, żeby rachunki robić przelewem w sieci, jakoś nie ufam takim przekazom, za to tradycyjnie opłacam rachunki na poczcie polskiej, gdzie jednak prowizja jest naprawdę wysoka, gdzie można najtaniej opłacać rachunki?

jak zmniejszyć liczbę punktów karnych

kakog / 2011-10-04 09:46
Słyszałem o kursach reedukujących, które umożliwiają zmniejszenie liczby punktów karnych, ile punktów w ten sposób możemy sobie wymazać? jak wziąć w tym udział?

przejsc na gaz ziemny?

kakog / 2011-10-03 11:33
tak naprawdę to pierwsze słyszę o tym, ile kosztuje taka instalacja? dostępna jest dla każdego silnika, czy są jakieś wyjątki?

Re: do kiedy przewidywany jest spadek cen mieszkań

kakog / 2011-09-14 11:30
program kończy się wraz z końcem 2012 roku, także to jeszcze sporo czasu, więc nie spekulowałbym cen mieszkań na tak długi okres

samochód na raty

kakog / 2011-09-12 09:31
planuję zakup samochodu z salonu, jednak odpowiedniej gotówki nie posiadam, powiedzcie mi czy na taki kredyt też trzeba mieć jakiś wkład własny, czy można wziąć całość na raty? jakie banki mają najkorzystniejsze oferty?

mercedes benz

kakog / 2011-09-05 15:32
czy sądzicie, że mercedes benz jest wystarczającym samochodem dostawczym artykułów spożywczych? zastanawiam się czy wziąć go w leasing czy na kredyt? jak zrobilibyście na moim miejscu, co bardziej się opłaca?
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy