Forum

Komentarze użytkownika "kamilagora88"

Re: TAX CARE opinie.

kamilagora88 / 2019-08-31 09:49
Mnóstwo ludzi nie pasuje ta firma ponieważ to perfidni oszuści i bezwzględni naciągacze a jak to komuś pasuje to proszę bardzo,
Według mnie księgowość to poważny temat dla każdej firmy i nie ma co ryzykować, lepiej wybrać jakieś inne sprawdzone biuro, a przede wszystkim działające zgodnie z prawem,
W firmie taxcere nikt nie chce pracować księgowe zmieniają się co chwilę, jest ogólny chaos, do tego to złodzieje i oszuści chyba nigdzie nie ma tylu niezadowolonych klientów

Re: TAX CARE opinie.

kamilagora88 / 2019-08-31 09:38
Ludzie to piszą osoby z taxcere, ile jadu się z tych ludzi wylewa że obrażają innych, tego nie mogła powiedzieć normalna osoba na poziomie, która prowadzi działalność, widać gołym okiem.

Re: TAX CARE opinie.

kamilagora88 / 2019-08-31 09:33
Kolejny pracownik taxcere, pieniądze z unii i to dużo większe można dostać bez haraczu 2500 zł, wystarczy chcieć i mieć jakikolwiek iloraz inteligencji ponieważ wnioski nie są skomplikowane, dlatego za przeproszeniem każdy głupi może je dostać wystarczy chcieć, jeśli dla pani wnioski były skomplikowane haha to na prawdę współczuję, kolejne żerowanie na niewiedzy ludzkiej, w urzędach wojewódzkich jest wydział dotacji, z całego serca polecam także Jeremi lub PFP Polską Fundację Przedsiębiorczości pośredniczą uwaga za darmo w udzieleniu dotacji.

Re: TAX CARE opinie.

kamilagora88 / 2019-08-31 09:25
Dokładnie, ale oni oszukują w biały dzień, są bardzo perfidni.

Re: TAX CARE opinie.

kamilagora88 / 2019-08-31 09:23
A kto powiedział że zadowoleni nie mogą dzielić się opinią? Jest bardzo dużo oszukanych osób, do tego firma taxcere wyłudza pieniądze niezgodnie z prawem za co są paragrafy, moja znajoma akurat pracująca u nich miała w obowiązku pisanie pozytywnych komentarzy, po czym zrezygnowała ze współpracy, proszę pamiętać że trafiają do nich do pracy też uczciwi ludzie którzy starają się rzetelnie prowadzić księgowość, skąd ktoś może być zadowolony, co nie zmienia faktu że popełniają przestępstwa i oszukują ludzi. Ta firma nie powinna istnieć. Trzeba zrobić z tym porządek. A tym którzy z nimi są radziłabym poszukać innego biura bo przy tych oszustwach to długo nie pociągną i tak są w krytycznym stanie upadłości, próbują na koniec wycisnąć ile się da.

Re: TAX CARE opinie.

kamilagora88 / 2019-08-31 09:15
Ano tak, że skoro jest okres wypowiedzenia to powinna zaksięgować! Kto z taxcere pisze te posty, widać waszą perfidie na każdym kroku.

Re: TAX CARE opinie.

kamilagora88 / 2019-08-31 09:14
Bujda, takim tokiem rozumowania wszędzie by Pan zaoszczędził, choć komentarz zapewne od pracownika taxcere, ponieważ mają w obowiązku pisanie pozytywnych postów i komentarzy, znajoma która krótką chwilę u nich pracowała mówiła jak to wygląda od środka. Nikt nie chce z nimi współpracować, lub dopóki nie zorientuje się co to za oszuści.

Re: TAX CARE opinie.

kamilagora88 / 2019-08-31 09:07
Niestety, ale oszukali Pana, jeśli Pan nie podpisał trzeba było im nie płacić, wyłudzili od Pana pieniądze i powinni je zwrócić, umowa ramowa zawarta przez telefon w polskim prawie nie ma mocy wykonawczej, należy się Panu odszkodowanie, te pieniądze zostały po prostu od Pana wyłudzone i został Pan wprowadzony w błąd.

Re: TAX CARE opinie.

kamilagora88 / 2019-08-31 09:03
Witam, mam to samo, mam nadzieję, że Państwo niczego nie zapłacili? Ponieważ firma taxcere w ten sposób wyłudza pieniądze żerując na niewiedzy ludzi iż, umowa ramowa czyli wstępna zawarta przez telefon, nie ma mocy wykonawczej, ani w naszym kraju, ani nigdzie na świecie, bezczelność tych osób nie zna granic, do tego, aby działać w Państwa imieniu muszą Państwo osobiście zgłosić firmę księgową np. w ceidg oraz podpisać własnoręcznie RODO i umowy właściwe. Dodatkowo byli Państwo stalkowani i zapewne zastraszani zgłoszeniem do rejestru dłużników. Szukam osób w celu złożenia pozwu zbiorowego przeciwko tym oszustom. Trzeba to zgłosić do Rzecznika praw konsumentów. Osobiście będę się ubiegała o odszkodowanie za wyrządzone mi krzywdy.

Re: TAX CARE opinie.

kamilagora88 / 2019-08-31 08:49
Witam, również mam z nimi bardzo duże problemy i zamierzam założyć sprawę o próbę wyłudzenia pieniędzy. Nie podpisałam żadnej umowy a oni mi wysyłają faktury do opłacenia, wykorzystują bez mojej zgody moje dane osobowe, Państwu należy się odszkodowanie i wszystkim osobom pokrzywdzonym, byłam u adwokatów, okazuje się, że jest to niezgodne z prawem, oszustwo w biały dzień, ta firma nie powinna istnieć. Tak samo jak z tymi blankietami in blanco.

Najnowsze wpisy