Forum

Komentarze użytkownika "kamyk27"

Komentarze użytkownika: kamyk27

Okres próbny a urlop

kamyk27 / 2011-10-04 13:50
Zostałem przyjęty do pracy na okres próbny na trzy miesiące, czy w tym czasie będzie przysługiwał mi urlop, a jeśli tak to ile? Pracuję w tym czasie na pełen etat

program PO

kamyk27 / 2011-09-13 11:07
Platforma ogłosiła swój program. Co o nim sądzicie? czy dalibyście im jeszcze jedną szansę? czy uważacie że przy tych rządach Polska faktycznie jest w budowie? czy ta budowa kiedyś się skończy?

nowe rewolucyjne paliwo

kamyk27 / 2011-06-16 12:52
może wpłynie to na konkurencję i obniżą ceny paliw! :)

Urząd Satnu Cywilnego online

kamyk27 / 2011-05-30 11:57
witam,
chciałam zapytać kiedy w życie wejdą zmiany w Urzędach Stanu Cywilnego i pozyskiwanie informacji będzie możliwe online? mieli coś takiego wprowadzić, ale nie wiem kiedy?

tańsze mieszkanie od komornika

kamyk27 / 2011-05-23 12:56
witam,
zastanawiam się czy warto kupić mieszkanie od komornika? możecie mi mniej więcej powiedzieć o ile tańsze może być takie mieszkanie? jak taka licytacja komornicza przebiega?

zwolnienie dyscyplinarne a świadectow pracy

kamyk27 / 2011-05-13 11:31
witam,
zostałem zwolniony dyscyplinarnie z pracy, chciałem zapytać czy pracodawca miał prawo wpisać mi w świadectwie pracy dokładny powód zwolnienia, przedstawił w nim moją historię naświetlając ją w bardzo negatywny sposób! miałem duże kłopoty i nie mogłem stawić się w pracy, niestety nie zostały one uwzględnione.

Najnowsze wpisy