Forum

Komentarze użytkownika "kant32"

Komentarze użytkownika: kant32

praca po godzinach

kant32 / 2011-08-23 13:45
za nadgodziny pracodawca może zamiast wypłaty dać wolne ...

jak ubiegać się o podwyżkę?

kant32 / 2011-08-04 09:37
pracuję w firmie ponad rok, teraz ma mi się zmienić umowa, już na czas nieokreślony, w związku z tym zastanawiam się czy przy jej zmianie nie powinienem zagadnąć o podwyżkę? a jaki sposób można ją negocjować?

banki dla firm

kant32 / 2011-07-18 10:53
jeśli chodzi o banki dla firm to proponuję citi handlowy, który umożliwia bezpłatne korzystanie z bankomatów konkurencji i ułatwia uzyskiwanie funduszy ze środków unijnych

zaległości podatkowe

kant32 / 2011-06-24 08:41
chcę złożyć w urzędzie skarbowym korektę mojego rozliczenia, ale chciałbym dzięki temu obniżyć stopę odsetek od moich zaległości podatkowych, czy możecie mi powiedzieć jak należy tego dokonać?

prawo drogowe zmiany

kant32 / 2011-05-25 11:01
jakie zmiany zostały wprowadzone ostatnio w prawie drogowym? miało nie być już atrap radarów, a ja je wciąż spotykam, czy to nie miało już wejść w życie? przecież one stwarzają niebezpieczeństwo na drogach!

ubezpieczenie OC pracodawcy - samochód służbowy

kant32 / 2011-04-07 14:06
witam,
dostałem niedawno samochód służbowy na własny użytek, zastanawiam się jak się przedstawia sprawa w przypadku spowodowania wypadku? czy wtedy muszę sam to jakoś opłacać czy jest to potrącane z ubezpieczenia oc za które płaci pracodawca?

Najnowsze wpisy