Forum

Komentarze użytkownika "kantor_e"

Komentarze użytkownika: kantor_e

Elton John w Polsce w lipcu

kantor_e / 2012-01-16 10:40
W łódzkiej Atlas Arenie 7 lipca wystąpi sam sir Elton John :D Bilety na występ artysty podobno będą tańsze w porównaniu do Coldplaya i będą wynosić od 180 do 699 zł! Będzie je można już dziś kupować...

sposób oszczędzania z zyskiem

kantor_e / 2012-01-10 09:08
Jaki sposób oszczędzania może gwarantować mi zysk? przyjechałem niedawno z zagranicy, gdzie trochę udało mi się odłożyć, teraz te oszczędności chciałbym tak ulokować, by ich ilość wzrastała a nie topniała, czy możecie mi coś polecić?

japoński ubezpieczyciel

kantor_e / 2011-12-15 12:17
Japoński ubezpieczyciel Meiji Yasuda kupi akcje giełdowe Towarzystwa Ubezpieczeń Europa, czy w związku z tym myślicie że pójdą one w górę? kupić je dziś by sprzedać jutro??

koniec strefy euro

kantor_e / 2011-11-10 12:47
Czy unia walutowa chyli się ku upadkowi? co się stanie gdy kryzys pożre Włochy, tak jak to zrobił z Grecją? Jak odbije się to na pozostałych krajach UE? Czy faktycznie czeka nas kolejny, jeszcze większy kryzys, który wykończy gospodarkę europejską?

kredyt hipoteczny w euro?

kantor_e / 2011-10-10 12:49
a orientujecie się jakie banki dają kredyty hipoteczne w obcych walutach?

Juz niedlugo przelewy dotrą w kilka sekund

kantor_e / 2011-10-03 12:56
może przestaną wpierać nam, że już wysłali tylko jeszcze nie doszło... taka możliwość dużo ułatwi

zmiany dla studentów

kantor_e / 2011-09-29 12:36
aby zdobyć stypendium za wyniki w nauce trzeba będzie też udzielać się na uczelni, poza tym to nie do końca będzie obowiązywać od 1 października, bo wtedy będę owe stypendia pobierać osoby, które zasłużyły na nie w tamtym roku akademickim, więc tu chyba będzie jeszcze po staremu

NIP a zwolnienie lekarskie

kantor_e / 2011-09-14 11:27
ta cała likwidacja NIP-u to jakiś pic na wodę, więcej z tym zamieszania niż pożytku, mogliby wprowadzać zmiany bardziej rzeczowe niż wirtualne!

jak znaleźć tanie bilety lotnicze?

kantor_e / 2011-08-12 08:54
czy jest szansa znaleźć tanie bilety lotnicze na chwilę przed wylotem? czy niska cena możliwa jest tylko gdy kupimy bilet dużo wcześniej?

E-sklepy a opłata za przesyłkę

kantor_e / 2011-08-09 09:46
Czy to prawda, że w ciągu 10 dni od dokonania zakupu w e-sklepie możemy się rozmyślić i zrezygnować z towaru? czy wtedy za przesyłkę koszta ponosi e-sklep?

przymusowy urlop

kantor_e / 2011-08-04 12:20
kiedy pracodawca ma prawo wysłać nas na przymusowy urlop? co usprawiedliwia kodeks pracy w takim przypadku? czy taki urlop jest płatny?

koniec rodziny na swoim

kantor_e / 2011-07-07 15:01
niestety ale program rodzina na swoim dobiega końca, dziś zostało zatwierdzone że ostatnie wnioski o skorzystanie z programu mogą wpłynąć do końca 2012 roku, więc zostało już na to tylko półtorej roku...

koniec atrap fotoradarów

kantor_e / 2011-06-14 14:25
wiedzieli miejscowi, a przejezdni nie zdawali sobie z tego sprawy

koniec atrap fotoradarów

kantor_e / 2011-06-14 09:51
Z dniem pierwszego lipca maszty, na których nie ma fotoradarów, będą zasłonięte płachtami, czy jesteście za likwidacją tych atrap? zawsze to był jakiś "próg zwalniający" dla kierowców...

zbrodniarz wojenny Ratko Maldic złapany

kantor_e / 2011-05-26 13:32
W Serbii schwytali wreszcie po 14 latach poszukiwań Ratko Maldica, zbrodniarza wojennego byłej Jugosławii, zostało to potwierdzone przez prezydenta Serbii, ciekawa jestem czy szybko usłyszy wyrok, czy proces będzie ciągnął się latami?
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy