Forum

Komentarze użytkownika "KAP"

Komentarze użytkownika: KAP

KAP / 2009-02-24 11:21 / Tysiącznik na forum
Za swoje EUR stac ich kupic wiecej u nas. Troche bys pojezdzil bna SK i pogadal to bycs anal ich mentalnosc. Icjh populista (Fico) doprowadza do euro i tym samym wiekszej integracji z UE. Nasi populisci (PiSprezydent ) chca nas utopia nas w g.. w imie wlasnych mzonek...
KAP / 2009-02-24 11:16 / Tysiącznik na forum
alez alienacja Polski w Europie to jedyn szansa na przetrwanie tych gosci, wiec nie ma sie co dziwic. Podobni idioci juz nas urzadzili w XVIIIw w imie przedmurzy chrzescijanstwa i wolnosci frustracji na szlacheckiej zagrodzie.

Re: Euro w 2012. Prezydent: To nierealne

KAP / 2009-02-24 11:12 / Tysiącznik na forum
i ja , i ja , i ja tez cos czytalem o czyms na temat zlotówki i euro a poza tym posadzilem koege na stolku prezesa NBP wiec chyba sie znam na tym nie? na czym? no jak to na czym ? na stolkach..... -:)
KAP / 2009-02-24 11:06 / Tysiącznik na forum
typowa projekcja w której PiS jest niezrównany (im wieksze wlasne fobie tym silniejszy mechanizm). Swiat wklasnych przekonan i wartosci naklada sie na postepowanie innych. Na przyklad wiara w omnipotencje spiskow io sluzb specjalnych przeklada sie na szukanie ich wszedzie i w momencie dostania sie do wladzy w wykorzystywaniu ich w dokladnie taki sposób. Wiara w Uklad powoduje megaobsadzanie swoimi kolesiami kazdej instytucji. Wiatra w 'ciemny lud' powoduyje bezczelne wciskanie g... opakowanego w retyorymke wyzszej koniecznosci. Proponuje na kolana i do Torunia -:)
KAP / 2009-02-23 11:08 / Tysiącznik na forum
najl;epsze dla Gazety Polskiej to nie to samop co dla Polski. Chwala ze tak sie cofamy. poprosze szybciej

Re: Prezydent szuka swojego sposobu na kryzys

KAP / 2009-02-20 11:34 / Tysiącznik na forum
o Boże!
KAP / 2009-02-19 16:17 / Tysiącznik na forum
sfera wewnetrzna to: uklad, zagrozenie, zlodziejstwo, zdrada, brak czystosci moralnej.. robisz pieklo z najlepszego okresu w historii Polski od rozbiorów. wezze sie za jakies hobby. moze znaczki a moze fotografia
KAP / 2009-02-19 16:13 / Tysiącznik na forum
jak dozyja to sie zreformuja. dobrze ze my nie czekalismy. jasne ze byly bledy, to normalne jesli robi sie transformacje 80% kraju i na dodatek jako pierwszy w bloku. teraz ci którzy wtedy mieli g.. do powiedzenia wychodza i mówia ja , ja , ja dobry a oni zli. zli , zli. taka piaskownica zoliborska.
KAP / 2009-02-19 16:10 / Tysiącznik na forum
zgraja klakierów. znowu masz PiSprokjekcje?
KAP / 2009-02-19 16:09 / Tysiącznik na forum
widac Twoja robiota juz dawno lezy skoro masz cza na dlugie i powolne wpisy..
KAP / 2009-02-19 14:15 / Tysiącznik na forum
caly czas leci i ma gleboko rozkaz ladowania w Tibilisi -:)
KAP / 2009-02-19 14:14 / Tysiącznik na forum
no widzisz., mozesz jedynie obrzygac. stac cie na cos jeszcze?
KAP / 2009-02-19 14:13 / Tysiącznik na forum
widze ze doktyelo Wodzunia do zywego...
KAP / 2009-02-19 14:12 / Tysiącznik na forum
powtarzasz za konferencja Wodzunia. NIe znudzilo sie?
KAP / 2009-02-19 14:09 / Tysiącznik na forum
Goldman to znaczy ZlotyCzlowiek

Najnowsze wpisy