Forum

Komentarze użytkownika "KAP"

Komentarze użytkownika: KAP

KAP / 2009-01-30 14:55 / Tysiącznik na forum
kongres zaczyna sie dopiero jutro...
KAP / 2009-01-30 14:57 / Tysiącznik na forum
trzeba bylo byc juz w strefie EURo...

Re: Na tle regionu Polska gospodarka będzie liderem

KAP / 2009-01-30 14:59 / Tysiącznik na forum
oby, jednak b. duzo zalezy od stopnia spadku popytu na nasz eksport i od tego jak wykorzystamy duzy rynek wewnetrzny i inwestycje z doplatami UE (amortyzatory) Przesadnie latwo to nie bedzie.
KAP / 2009-01-30 15:03 / Tysiącznik na forum
cos mi sie wydaje ze za toba to sie nikt nie oglada....
KAP / 2009-01-30 15:09 / Tysiącznik na forum
„W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo.”

„My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te, które były w poprzedniej kadencji i mamy do czynienia z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju”

„Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona.”

„PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub, przeciwko komu toczą się sprawy sądowe.”

„Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PIS u dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne”

„Nie podniesiemy akcyzy na paliwo”

„Marcinkiewicz - premier na całą kadencję.”

I jeśli chodzi o PRZYSIĘGI Pana Jarosława Kaczyńskiego w sposób uroczysty i w świętym miejscu:

„NIGDY więcej nie wolno już rozmawiać z ludźmi o marnej reputacji. I chcę wam tutaj, w tym szczególnym miejscu, w tym, można powiedzieć, świętym miejscu Polaków, PRZYRZEC, że NIGDY więcej już z takimi ludźmi rozmawiać nie będziemy.” –

Po kilku dniach Andrzej Lepper wraca na stanowisko wicepremiera. Przysięgę o kant d.... rozbić.
I na zakończenie –

"U MNIE RAZ DANE SŁOWO JEST ŚWIĘTE”

Wyznawcom, odbierającym przysięgi i wierzącym – gratulujemy
KAP / 2009-02-02 17:09 / Tysiącznik na forum
a slyszales o hipotezach naukowych . Rozumiem ze nie mozna powiedziec ze Prezes przypuszcza, bo za to sie wylatuje. Ale tu nie zjazd jednosci frontu tylko forum wolnych mysli

Re: Straty Poczty Polskiej mogą wynieść ok. 360 mln zł

KAP / 2009-02-02 17:35 / Tysiącznik na forum
poczta niemiecka przez ostatnie 10 lat przygotowywala sie do otwartego rynku i do zwiekszenia liczby przesylek wynikajacych z zakupów w internecie (przesylki kurierskie) . U nas przez ostatnie 10 lat Poczta byla lennem rzadzacych polityków (a propos co PiS zrobil dlaPP w czasach prosperity?) Skonczy sie na dotacji z naszych podatkow i zwolnieniach w poczcie. Niech zyje panstwowy monopol...

Re: PiS wyda 4 mln na zmianę wizerunku

KAP / 2009-02-03 10:06 / Tysiącznik na forum
rekord guinessa w faceliftingu ?
KAP / 2009-02-03 12:01 / Tysiącznik na forum
nieprzychylne medai sa obsesja kazdych potencjalnych zamordystów majacych do siebie tyle dystansu co kon do podkowy..
KAP / 2009-02-03 12:04 / Tysiącznik na forum
nie tylko debile. pamietaj ze reklama jest dosc waznym sposobem promocji towaru. mam tylko nadzieje ze na to zepsute mieso w puszce z najladniejszym w UE designem nie damy sie nabrac. bo problem jest wiekszy niz z konserwa. Konserwe po otwarciu mozna wyrzucic. Tak trzebaby jesc do nastepnych wyborów....
KAP / 2009-02-03 12:21 / Tysiącznik na forum
raczej piekno nie ma wiele do kompetencji. problemem jest mentalnosc i charakter.

Re: Kobieta na szefa klubu PiS? Gosiewski zaprzecza

KAP / 2009-02-03 12:59 / Tysiącznik na forum
kazda dyktatura pozera swoje dzieci. taki Stalin mial Dzierzynskiego, Jagode, Jezowa, Berie. Oni odchodzili, on trwal...

Re: Kaczyński pisze list do Tuska. Chce się spotkać

KAP / 2009-02-03 16:15 / Tysiącznik na forum
opalil sie, kupil nowe ubranie, to sie i chce spotkac. niestety w przemiane Głównego Brata nie wierze.
KAP / 2009-02-05 11:37 / Tysiącznik na forum
zwlaszcza sie da wiele zrobic jak sie postawilo na czele NBP goscia o takich kwalifikacjach i autorytecie w swiecie finanansow. Oprócz bylego neonazisty na posadzie szefa TVP mamy podyplomowanego studenta na czele banku narodowego. cieszmy sie ze przeszczepów serca nie robia weterynarze.... Proponuje zamiast dentysty wyslac prezydentowi zdolnego i wiernego kowala -:
KAP / 2009-02-06 12:39 / Tysiącznik na forum
zgadnij koteczku ile bys sie napodrozowal po swiecie za swoja pensje gdybys dostal paszport za PRLu

Najnowsze wpisy