Forum

Komentarze użytkownika "KAP"

Komentarze użytkownika: KAP

KAP / 2009-02-06 12:42 / Tysiącznik na forum
jasne, trzeba bylo sie powywieszac byllby jeszcze jeden material na kiderszenen.
KAP / 2009-02-06 12:44 / Tysiącznik na forum
w 1985 mialem 35 USD dlugu, to byla cala pensja mojej matki lekarza. obecnie mam kredyt 1000$........
KAP / 2009-02-06 12:52 / Tysiącznik na forum
z tym ze relacja koszt podrózy do zarobków podobna.
KAP / 2009-02-06 13:07 / Tysiącznik na forum
zapomniales o Kiszczaku, Michniku i cyklistach. A to blad...
KAP / 2009-02-06 13:54 / Tysiącznik na forum
a nie jestes sfrustrowannym malarzem pokojowym...
KAP / 2009-02-09 14:25 / Tysiącznik na forum
to raczej obiaw manii przesladowczej...
KAP / 2009-02-09 17:06 / Tysiącznik na forum
dla toutes-propotiones przypomnij sobie ze Ghandiego zabili ekstremisci Indyjscy.
KAP / 2009-02-09 17:25 / Tysiącznik na forum
ciekawe kto rozmontowal nasz wywiad wojskowy. Krasnoludki czy Maciarewicz?

Re: PO i Lewica blisko porozumienia ws. mediów

KAP / 2009-02-11 14:31 / Tysiącznik na forum
ciekawe co z tego wyjdzie. byle nie dodatkowy podatek. z drugiej strony dobrze byloby by SLD i PO sie dogadywali i to bez Napieralskiego.

Re: Płaskoń: Kapitan do łopaty, stewardesa do miotły

KAP / 2009-02-13 11:45 / Tysiącznik na forum
wezwania do krucjaty przeciw Niemcom z powodu problemow JMR sa godne skeczu w kabarecie . to co byc moze w air italia jest mozliwe w air france spotka sie z sarkazmem a w lufthanzie z policja. po prostu inne podejscie do przepisów. trzeba to wiedziec, usmiwechnac sie i tyle. kiedys probowalem przekonac do wpuszczenia mnie na poklad lufthansy po przepisowym czasie. i co ? i nic (samolot stal przed nosem). zostyalem odeslany do obslugi klienta atam dostalem talon na posilek i bilet za 4h. jakbym sie wsciekl to pewnie siedzialbym w kiciu zamiast przy piwie....... ale nigdy nie bylem premierm z krakowa.
KAP / 2009-02-18 11:16 / Tysiącznik na forum
gratuluje ci poziomu polemiki . proponuje ja zamieszczac wlasnie w wymienionym w Grandzie miejscu
KAP / 2009-02-18 12:29 / Tysiącznik na forum
myskle ze to jest skutek erozji wartosci. obecnie miec znaczy byc. im wiecej masz tym bardziej jestes kims. to doprowadzone do skrajnosci powoduje ze jedyne co sie liczy i co zyskuje akceptacje to to ile masz a nie jak do tego doszles. czylli my bierzemy premie a po nas chocby i potop. brak przejrzystego systemu wlasnosci plus nieprzejrzystosc produktów finansowych tylko umozliwia realizacje marzen o wlasnym koncie kosztem innych. zeby bylo jasne , oczywiscie ze komuna ze swoim wystarczy b yc i nic nie miec jest przegieciem w druga strone. Tu chodzi o to ze pieniadz syl sie sensem zycia, samorealizacja....
KAP / 2009-02-18 15:07 / Tysiącznik na forum
Norwegia lezy na ropie i gazie a Szwajcaria na bankach o ile mnie pamiec nie myli.

Re: Wejdziemy do ERM2 bez zmiany konstytucji

KAP / 2009-02-18 15:15 / Tysiącznik na forum
wreszcie.

Re: Rostowski: Na rynek może trafić więcej euro

KAP / 2009-02-19 12:40 / Tysiącznik na forum
PiS zostawil nam na ciezkie czasy 'fachowca' Skrzypka, eurosceptycznego prezydenta bujajacego w miedzy Gruzja i Mongolia oraz brednie o 300zl które straca emeryci po wejsciu do euro. Wszystkie te genialne elementy zaplanowane przez faceta mieszkajacego w wieku 60 lat z mama i kotem oraz nie wiedzacego nawet jak sie poslugiwac katra kredytowa. Wiec co sie dziwic ze nie ma z kim gadac?

Najnowsze wpisy