Forum

Komentarze użytkownika "kapa11"

Komentarze użytkownika: kapa11

Susza i głód w Afryce

kapa11 / 2011-07-25 15:19
Europa nie jest głucha na cudze nieszczęścia dopóki widzi w tym interes

Czarne chmury nadchodzą-nowy podatek 60 %

kapa11 / 2011-07-21 14:07
nie tylko na polskich polityków, ale przede wszystkim na ojca Rydzyka, tyle że faktycznie, tak jak to w naszym kraju bywa mogłoby zostać nadużywane

wybory parlamentarne jak partie zyskują wyborców

kapa11 / 2011-08-29 09:17
Różne partie i różne sposoby pozyskiwania głosów wyborców w nadchodzących wyborach parlamentarnych, poza pustymi hasłami wyborczymi, głośnymi przemowami, stosują również dodatkowe metody, na przykład w każdej partii można znaleźć znane nazwiska, tzw. celebrytów, którzy kariery w parlamencie raczej nie zrobią, ale za to pomogą zdobyć głosy, poza tym rozdawana są też różne gadżety, ostatnio słyszałem nawet o tabletach :D Jakie zauważyliście sposoby polityków na wyborców?

nowy podatek

kapa11 / 2011-07-20 12:12
Portugalski rząd chce ratować sytuację w swoim kraju nakładając nowy podatek, w wysokości 60%, na osoby które posiadają duży majątek przy niskich dochodach, u nas mogliby taki podatek zastosować do jednej osoby, a mianowicie ojca Rydzyka, wtedy dopiero budżet zostałby zasilony !

oficjalne wyniki wyborów 2011

kapa11 / 2011-10-10 08:42
wiecie kiedy zostaną podane oficjalne wyniki wyborów? pierwsze podane wyniki były bardzo korzystne dla PO, przewaga nad PiS 9 procentowa teraz maleje, ciekawe z kim podejmą koalicję...

Oszust na Allegro

kapa11 / 2011-07-08 14:17
w takim wypadku szybko należy poinformować administratora allegro i zachować wszelkie dokumenty związane z transakcja, sprawę należy zgłosić na policji

reklamacja bez paragonu

kapa11 / 2011-08-22 08:27
niedawno zakupiłam towar, który okazał się wadliwy, chciałabym złożyć reklamację, ale zagubiłam gdzieś paragon, płaciłam za niego kartą, więc czy potwierdzenie transakcji nie byłoby wystarczającym dowodem zakupu, aby móc złożyć reklamację?

ceny mieszkań z rynku wtórnego

kapa11 / 2011-05-13 12:46
witam,
chciałam Was zapytać jaka jest różnica w cenie mieszkania z rynku wtórnego a pierwotnego, czy to są duże różnice? który rynek mieszkań jest bardziej opłacalny? z góry dziękuję

Lis vs Kaczyński

kapa11 / 2011-10-06 12:13
Obaj panowie już dawno zaczęli przekraczać swoje kompetencje, ostatni program tylko to podkreślił, żaden z panów dobrze nie wypadł...

Najnowsze wpisy