Forum

Komentarze użytkownika "kapitan_bomba"

Re: kapitan bomba o adminie ekipy forex

kapitan_bomba / 2009-11-16 11:00
Od dzisiaj kapitan_bomba ma swoje konto na money.pl zeby nikt sie nie podszywał i będzie ZAWSZE pisał jako zalogowany.

Re: KRYZYSOWY eur pln

kapitan_bomba / 2009-11-17 08:41
hehe te fotki są świetne :D
kapitan_bomba / 2009-12-21 11:16
heh potrafisz być bezczelny albo skutecznie udajesz tępaka i nie wciskaj ludziom kitu bo my dobrze wiemy jak było,założyłem sobie własny wątek w którym sobie pisałem, nie było w nim nic obraźliwego wobec nikogo i mimo to usunięto mi konto, ludzie mogli sporo zarobić na tym co pisałem ale "GURU" chciał inaczej i wywalił mi konto i moje wpisy... Jak czytałeś moje ostatnie wpisy tam to moje prognozy odnośnie zakupu walut okazały sie być trafne.... pomyliłem sie tylko co do dolara bo miał spaść do 2,65...ale nie bój chłopaku już u was nie zamierzam nic pisać bo taka wiedza kosztuje a wam za darmo renomy nie będe robił...

ps. a ten kit że niby coś napisałem na money o was to sobie darujcie... mogliście coś mądrzejszego wymyślic zeby sie niewygodnej osoby pozbyć :D
kapitan_bomba / 2009-12-21 20:49
kolejny chłopak z tego forum który "powala" argumentami..... na saneczki chętnie ale pod warunkiem że cie zaprzęgne do nich i będziesz ciągnął ;)
kapitan_bomba / 2009-12-22 00:16
widzisz kapitan bomba tępi głupote ludzką, cwaniactwo i zawsze ma ciętą riposte na takich chłopaczków którzy uważają sie za pępek świata i są tacy "mądrzy". Nigdy nikogo nie atakowałem ... ja zawsze odpowiadam pieknym za nadobne, wywalili mi konto bez powodu to mają teraz jednego wroga więcej i tyle :)
kapitan_bomba / 2009-12-22 19:37
Mordeczko widze szczerzysz buśke jakbyś coś ciepłego w tyłku poczuł ;) Cierpie na nadmiar tępaków do których trzeba pisać i pokazywać im gdzie ich miejsce. Mam nadzieje że wiesz gdzie jest twoje...... szczyt twoich możliwości to praca w polu ewentualnie dojenie krów żebys z wprawy nie wypadł ;)

Najnowsze wpisy