Forum

Komentarze użytkownika "karinnnaa"

Komentarze użytkownika: karinnnaa

czas pracy

karinnnaa / 2011-03-16 15:42
co mam zrobic w sytuacji kiedy szef nie chce wypłacić nam wynagrodzenia za pracę po godzinach? proszę o podopwiedzi

inspekcja pracy

karinnnaa / 2011-03-16 15:52
mam dodatkowe pyatnie, czy ewentualnie inspekcja pracy nie mogłaby nam pomóc w naszej sytuacji (niewypłacane wynagrodzenia za nadgodziny)?

benefit system - karta MultiSport

karinnnaa / 2011-03-22 11:14
co obejmuje taki benefit? czy warto korzystac z karty multisport? jak wygladaja koszta?

ubezpieczenie oc i ac w liberty direct

karinnnaa / 2011-03-22 11:20
czy warto ubezpieczyc auto w liberty direct?

pisanki przygotowywane z dziećmi

karinnnaa / 2011-04-05 14:42
mam 3 letnią córcię i 1,5 roczną zastanawiam się jak zorganizować im malowanie pisanek, czy może lepiej żeby wyklejały je? w jaki sposób zrobić im z tego dobrą zabawę? :)

Ściga cię komornik? Nie licz na zwrot podatku

karinnnaa / 2011-05-06 12:07
a jednak komornicy maja takie prawo, a nie byłam pewna...

dotacja z urzędu pracy

karinnnaa / 2011-05-23 15:41
witam,
czy możecie mi powiedzieć jakie muszę przedstawić dokumenty w urzędzie pracy aby pozyskać dotację na działalność gospodarczą? z góry dziękuję

zmiana nazwiska dziecka!

karinnnaa / 2011-09-01 11:54
bez zgody ojca nie zmienisz nazwiska ojca

doradca finansowy a kredyt hipoteczny

karinnnaa / 2011-09-16 08:38
Zaczynamy rozglądać się za kredytem hipotecznym, w bankach zadają nam mnóstwo pytań, na niektóre zastanawiam się czy udzielam dobrych odpowiedzi, czyli takich które owy kredyt mi przybliżą, dlatego myślimy o doradcy finansowym, czy korzystaliście z jego usług? ułatwia to uzyskanie kredytu?

praca bez doświadczenia

karinnnaa / 2011-09-29 12:40
właśnie widać , że absolwenci mają duży problem ze znalezieniem pracy, stanowią duży procent bezrobotnych, niestety to wina naszych Uczelni Wyższych i Urzędów Pracy, nasz system nauczania jest przestarzały, a urzędy pracy za mało organizują staży dla absolwentów, powinno być więcej praktyki na studiach

Najnowsze wpisy