Forum

Komentarze użytkownika "karla227"

Komentarze użytkownika: karla227

zerwanie spółki!!!

karla227 / 2009-03-10 12:24
mam pytanie mój tata jest współwłaścicielem firmy od6lat, jednak tylko na papierku (zgodził się pomóc wujowi) nie pobiera z tego tytułu żadnych dochodów i można stwierdzić że przynosi mu to tylko kłopoty. prosił wuja by ten rozwiązał spółkę już 2lata temu, ale ten do tej pory tego nie uczynił, czy tata może sam rozwiązać tą spółkę i czy nie będzie musiał płacić jakiś kar?? będę wdzięczna za szybką odp!!
karla227 / 2009-01-09 09:49
dziękuje za odpowiedz POZDRAWIAM!
karla227 / 2009-01-08 12:41
dziękuje za odpowiedz.. jeszcze jedno pytanko czyli babcia powinna teraz udać się do notariusza i wystąpić o zmianę tamtego testamentu, ale musi z nią iść tamten syn na którego wszystko jest przepisane czy może iść sama? i czy syn będzie mógł starać się żeby decyzja babci była nieważna tzn np sądownie domagać się całości? z góry dziękuje za pomoc i odpowiedz!

możliwość zmiany testamentu...

karla227 / 2009-01-05 15:37
witam ja też mam pytanie dotyczące podobnej sprawy: dziadkowie przepisali swoją ziemie
wraz z domem który na niej stoi swojemu synowi, zrobili to już ok 15 lat temu. dziadek
zmarł i nie zdążyli zmienić testamentu.czy istnieje możliwość ażeby babcia zmieniła go
sama?? ( konkretniej chodzi tylko o to czy może dom przepisać na swoją córkę, która
mieszka w nim od urodzenia już 47 lat i tylko w tym miejscu jest zameldowana, nie pracuje
dostaje rentę) babcia boi się że kiedy umrze, syn na którego wszystko jest przepisane
mógłby wyrzucić swoją siostrę.

Najnowsze wpisy