Forum

Komentarze użytkownika "karlikk"

Komentarze użytkownika: karlikk

Ewa Kopacz donos do prokuratury

karlikk / 2011-11-10 13:02
firmy farmaceutyczne są najważniejsze, czasem trzeba jakiś lek wypromować

OC jak można taniej

karlikk / 2011-10-14 14:32
jedyne co Cię ratuje od wysokiej składki to współwłaściciel samochodu z dużymi zniżkami :P

delegalizacja marihuany w Holandii?

karlikk / 2011-10-10 12:13
Holenderski rząd chce zaostrzyć przepisy dotyczące legalnej sprzedaży marihuany, chcieliby oni zakazać obrotu takim towarem, w którym zawartość THC miałaby przekraczać 15%, opozycja się na to nie godzi. Problemem jest, że produkcja wciąż tam jest zakazana, a co za tym idzie sprzedawcy nie mają jak kontrolować ilości THC w marihuanie... Myślicie, że całkowita delegalizacja marihuany w Holandii będzie możliwa?

Zaskakujący sondaż. Palikot dogania SLD

karlikk / 2011-09-27 12:49
zdziwię się jeśli zobaczę Palikota w sejmie

zgubiona karta pojazdu

karlikk / 2011-08-25 09:27
co mam zrobić gdy zgubiłem kartę pojazdu? gdzie mam wyrobić jej duplikat, i czy muszę ten fakt zgłosić na policję?

najlepsze depozyty

karlikk / 2011-08-01 09:04
ile można zarobić na depozytach w skali roku? chciałbym otworzyć sobie lokatę, ale nie wiem która da mi największe zyski, czy możecie mi coś poradzić?

godziny nadliczbowe limit

karlikk / 2011-07-27 14:29
żadna to regulacja te 150 godzin, bo w regulaminie mogą sobie to zmienić jak im się podoba

Re: urlop wychowawczy płatny komu się należy

karlikk / 2011-07-19 14:21
a ile takiego bezpłatnego urlopu można dostać?

urlop wychowawczy płatny komu się należy

karlikk / 2011-07-19 10:32
chciałem zapytać w jakich okolicznościach można liczyć na płatny urlop wychowawczy? komu takowy się należy? czy ojciec dziecka może na taki urlop liczyć?

Wyniki egzaminów wstępnych

karlikk / 2011-07-12 13:17
gaz teraz na topie to nie ma co się dziwić nad ich wyborem, ale przyjęcia na studia nie odzwierciedlają sytuacji maturzystów, faktem jest że egzaminu dojrzałości nie zdała 1/4 uczniów w dużej mierze za sprawą obowiązkowej matematyki

Ubezpieczenie na wypadek utraty pracy

karlikk / 2011-07-06 14:09
ale czy Ty masz na myśli ubezpieczenie od utraty pracy przy zaciąganiu kredytu hipotecznego?

najatńsze wypłaty z bankomatów

karlikk / 2011-06-24 10:50
wydaje mi się że nie ma takiego banku, który w ofercie konta osobistego dawałby możliwość darmowego korzystania z wszystkich bankomatów, zawsze jest jakiś kruczek, a to że musisz odpowiednią ilość transakcji wykonać, tyle a tyle wpłacić na konto, jednorazowej opłaty dokonać itp. Bank nie da nic za darmo !

Najnowsze wpisy