Forum

Komentarze użytkownika "karlita"

Komentarze użytkownika: karlita

karlita / 2008-05-26 14:12
ja nie jestem w takich sytuacjach jak forumowicze, ale jesem oburzona faktem, że dziadkowie mają płacić za winy swoich dzieci, no i dzieci za rodziców, którzy nigdy rodzicami zostac nie powinni!!!
Miec dzieci to stach...bo nie wiadomo czy na starość nie przyjdzie płacić za wybryki i nieodpowiedzialność dzieci...koszmar...
karlita / 2008-05-15 08:59
dziekuę za odpwiedź.
karlita / 2008-05-05 13:31
w Ameryce spadł sniego, to
i u nas trzeba chałupe ogacić na zimę". ale się ubawiłam..
świetne hasło...
i zgadzam sie z tobą.........
karlita / 2008-05-05 13:15
chłopów nie ma!!!!!!!!!!! są rolnicy....
a ja mieszkam na wsi i nie jestem ani chłopka ani rolniczką, poprostu mieszkam na wsi...
a co do mieszkań to zgadzam się z większością, że w polsce jest kiepsko- bardzo kiepsko...
a popytu to pewnie nie ma dlatego, że ludzi nie stać na mieszkania- chociaż nie wiem czy popyt jest czy go nie ma...wypowiadam sie na pdstwie swoich obserwacji a nie badań, którymi jak ktoś napisał (słusznie),którymi mozna napalić w piecu
pozdrawiam wszystkich

zlecenie a urlop

karlita / 2008-05-05 12:15
witam
mam problem- od 09.2007-30.04.2008 pracowałam na umowę zlecenie. teraz tj. od 01.05.2008 mam otrzymać umowę o pracę -jeszcze nie wiem czy bedzie to pelen wymiar czasu czy może mniej. Chodzi mi o to czy umowa zlecenie zostanie zaliczona do urlopu? dodam, że na zlecenie pracowałm po 8 godz. dziennie prze 5 dni w tygodniu i że zarówno zlecenie jak i umowa o prace jest u tego samego pracodawcy.
chciałabym miec tego lata urlop czy jest taka mozliwość/
prosze o odpowiedź...

Najnowsze wpisy