Forum

Komentarze użytkownika "karllina"

Komentarze użytkownika: karllina

Re: nowa matura ustna z polskiego

karllina / 2011-12-07 15:07
chyba skończą Ci się zlecenia, bo prezentacje na maturze mają przejść do przeszłości właśnie z tego powodu

kredyt na wydatki świąteczne

karllina / 2011-11-29 12:14
Zbliżające się świta zawsze wiążą się z bardzo wysokimi wydatkami, w tym roku budżet mojego domu został trochę uszczuplony, dlatego zastanawiam się jak wyjść z tego impasu, bo tak czy siak prezenty trzeba kupić, a kolację przygotować, tak jak i zapas posiłków na całe święta, czy w związku z tym banki mają może jakieś promocyjne oferty kredytów na wydatki świąteczne? można liczyć na jakieś dobre kredyty gotówkowe?

staż pracy a zasiłek dla bezrobotnych

karllina / 2011-10-17 12:33
Kiedy rejestrując się w PUP mamy prawo do zasiłku dla bezrobotnych? Jaki staż pracy nas do tego uprawnia i czy zatrudnienie na umowę zlecenie też wchodzi w grę?

rusza przystanek woodstock!

karllina / 2011-08-03 10:11
w tym roku główną gwiazdą jest prodigy, ale niestety nie zobaczę :/

kalkulator brutto netto

karllina / 2011-08-01 11:09
chciałabym przeliczyć wynagrodzenie z brutto na netto, czy możecie mi taki kalkulator podesłać? będę wdzięczna

europejska stolica kultury

karllina / 2011-06-27 11:46
Trzymałam kciuki za Gdańsk, bo jest jedynym w swoim rodzaju nadmorskim, starym miastem, ale Wrocław bardzo w ostatnich latach się rozwiną więc jest to dobra nagroda za to że jest miastem bardzo klimatycznym, uroczym, przyjaznym turystom i naprawdę czystym!

Najnowsze wpisy