Forum

Komentarze użytkownika "karlo79"

Komentarze użytkownika: karlo79

wykupienie polskiego długu

karlo79 / 2011-12-19 10:08
Polski rząd już dziś postara się wykupić część polskiego długu poprzez skupowanie bonów skarbowych, taki zabieg przed nowym rokiem umożliwi nam przedstawienie lepszej kondycji finansowej kraju, a co za tym idzie w dalszej perspektywie będzie możliwe tańsze zapożyczanie się, ale czy nie wydaje Wam się, że przyjęte limity deficytu narzucone przez UE mogły zostać przekroczone, stąd te zabiegi pomniejszenia długu??

zmiany podatkowe 2012

karlo79 / 2011-11-29 10:38
obecny system naliczania zaliczek na podatek dochodowy jest bardzo niekorzystny dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą, już wcześniej były zapowiadana ewentualne zmiany podatkowe od nowego roku, czy już wiadomo, czy tak faktycznie się stanie i jak dokładnie będą one wyglądać?

płaca minimalna bedzie jeszcze wyzsza?

karlo79 / 2011-11-28 12:29
przecież wszystko drożeje, za niedługo z najniższej krajowej jedna osoba nie będzie mogła się utrzymać, biorąc pod uwagę ceny benzyny, wzrost cen wynajmu mieszkania, ogólny wzrost cen towarów i usług, do tego akcyza na węgiel, akcyza na ropę, a kasa topnieje, więc jako osoba bez DG, nie starająca się o zasiłek dla bezrobotnych, zatrudniona na pełen etat z 1040 zł na rękę chciałbym podwyżki tej płacy!

kilka kredytów a jeden tańszy

karlo79 / 2011-10-14 09:49
mam kilka kredytów gotówkowych, na sprzęt AGD, RTV, samochód, takie standardowe życie na kredycie, jak to u nas w kraju, inaczej się nie da, chciałbym jakoś wpłynąć na wysokość tych rat, czy kredyt konsolidacyjny da mi taką możliwość? jak zamienić kilka kredytów na jeden tańszy? w jakim banku najlepiej? każdy z moich kredytów mam w innym :/

W Norwegii dobrze placa i potrzebuja ludzi

karlo79 / 2011-08-08 11:42
obstawiam, że do połowu ryb... ja bym nie wytrzymał w takim klimacie, podobno najwięcej ludzi cierpi na depresję m.in. właśnie w krajach skandynawskich...

lokata jednodniowa

karlo79 / 2011-07-26 10:13
czy lokaty jednodniowe nie zostaną jednak zlikwidowane? będziemy mogli nadal unikać podatku belki?

Problem z zakupem na allegro

karlo79 / 2011-07-14 14:28
moim zdaniem zgłoszenie w administracji allegro nic nie da, oni to zbagatelizują

CEIDG od 1 lipca

karlo79 / 2011-06-22 13:42
od 1 lipca będzie można założyć firmę przez internet, wystarczy że wypełnimy elektroniczny wniosek CEIDG, dzięki temu ominiemy kilka urzędów, poza ZUS-em, szkoda że dopiero teraz, ja musiałem latać do wszystkich :/

Najnowsze wpisy