Forum

Komentarze użytkownika "Karmazynowy Król"

Ochroniarze okradali pracowników ministerstwa

Karmazynowy Król / 2012-10-04 14:29
Jak dla mnie sytuacja jest jak najbardziej jasna... ochroniarze po prostu uczyli się od swoich pracodawców... wszak ludzie z rządu doskonale się znają na oskubywaniu swoich obywateli!!

Re: Wiesław Wojas, prezes obuwniczego giganta

Karmazynowy Król / 2011-11-23 15:32
Widać że facet ma pojęcie na temat prowadzenia firmy!!

Koniec Nergala.

Karmazynowy Król / 2011-10-13 13:45
I bardzo dobrze!! Człowiek który nie szanuję tradycję naszych dziadów, nie ma miejsca w życiu publicznym!!

Przemoc w rodzinie sąsiadów

Karmazynowy Król / 2011-08-03 15:45
Od paru miesięcy, na korytarzu mojego bloku słychać krzyki i wrzaski... poźniej spotykam moją sąsiadkę zapłakaną , nie często z czerwonym policzkiem, ewidentnie zaczerwienionym, na pytanie co się stało odpowiada mi " Że nic takiego". Przecież tego nie mogę zostawić w spokoju, boje się że w końcu jej mąż może coś jej zrobić!! Facet naprawdę jest potężny i sam się go obawiam, wręcz boję!! Gdzie mogę zgłosić takei zajście, aby zajęły się tym odpowiednie organy i żeby wszystko było aminowe?

Jak drogie jest korzystanie z karty za granicą?

Karmazynowy Król / 2011-07-12 12:07
Za niedługo wybieram się w podróż do Rumuni (Transylwania). Nie chcę brać gotówki ze sobą , na miejscu chciałbym płacić kartą kredytową, jest do dla mnie o wiele bezpieczniejsza opcja. Nie wiem tylko na jakie koszta muszę się przygotować, w razie wypłaty gotówki, czy też zapłaty samą kartą w Rumunii. Czy mógłby mi ktoś pomóc?

Re: Prezes PiS dziękuje za wsparcie o. Rydzykowi

Karmazynowy Król / 2011-07-11 13:40
Od początku Jarosław Kaczyński celował w elektorat Radia Maryja. Tylko nie jestem przekonany , czy to właśnie przyniesie mu zwycięstwo w wyborach.

stadion narodowy-wielka porażka?

Karmazynowy Król / 2011-06-03 14:13
Jak wszystko w Polsce , tak i Stadion Narodowy okazał się nie wypałem!! Zamiast wielkiej fety z okazji otwarcia, jest wstyd że prace tak długo się przeciągają, pomimo że zostało w niego wepchana masa pieniędzy!! Jakie macie odczucia co do polityki względem budowy obiektów sportowych?

Zmiana sposóbu wypłaty emerytury od kiedy ?

Karmazynowy Król / 2011-05-25 13:47
Witam serdecznie!!
Od kiedy nasze pieniądze przestaną być wypłacane z dwóch źródeł, a wszystko zacznie wypłacać ZUS?

Co Niemcy oferują Polakom?

Karmazynowy Król / 2011-05-10 13:02
Witam!!
Jak wiadomo Niemcy otworzyli swój rynek na Polskich pracowników, czy jeżeli Polak zatrudni się w jakimś Niemieckim przediębiorstwie, to czy będzie mial pdoobne zarobki jak do Niemców i czy jeśli przerobi u nich lata, to czy może liczyc na tamtejszą emeryturę?

kredyt gdzie dają dużo i tanio

Karmazynowy Król / 2011-05-05 13:01
Witam!! Zastanawiam się nad wzięciem kredytu, gdzie dostanę duży kredyt z małym oprocentowaniem? Który bank możecie mi polelecić? Z góry dziękuję za pomoc

mam problem z wyborem funduszu!

Karmazynowy Król / 2011-04-28 12:53
Witam, mam pewien problem co do wybory funduszu emerytalnego, czy w ogóle jest jeszcze sens wyboru jakiegokolwiek funduszu , skoro i tak mnie oskubią? A jęśli jednak tak nie jest to który możecie mi polecić?

Jazda na podwójnym gazie-co będzie grozić

Karmazynowy Król / 2011-04-26 12:56
WItam serdecznie!! Z tego co słyszałem w życie ma wejść nowa ustawa a propo nie trzeźwych kierowców!! Czy wie ktoś może co ma zawierać? Jakie kary będą dla ludzi jeźdżących na podwójnym gazie?

Jakie dokumenty świadczą że jest się ubezpieczonym

Karmazynowy Król / 2011-04-21 13:15
Witam!! Za niedługo mam mieć robiony zabieg. Tylko mam jeden problem nie wiem jakie dokumenty świadczą że jestem ubezpieczony!! Czy wystarczy że dam ylko legitymację studencką?

W jaki sposób napisać skuteczne CV

Karmazynowy Król / 2011-04-19 12:50
Witam!! Włąśnie jestem na czwartym roku studiów i teraz już zmaierzam podjąć pracę, wiadomo czym wcześniej tym lepiej!! Na moje nieszczęście nei mam doświadczenai w szukaniu pracy , czy tez w pisaniu CV, czy ktoś może mi polecić jak mam napisać skuteczne CV aby przykuło uwage pracodawcy?

Najnowsze wpisy