Forum

Komentarze użytkownika "karolgrzech"

Komentarze użytkownika: karolgrzech

Re: Emerytury nauczycieli - Polacy nie chcą zmian

karolgrzech / 2008-09-01 14:44
to jest manipulacja , nauczyciele i tak pracuja b. malo i wczesniejsze emerytury toi jawna niesprawiedliwosc

Re: Pętla sprzężenia zwrotnego powodem zwyżki indeksów

karolgrzech / 2008-08-25 09:11
zgadzam sie , pan juz w czasie chossy na wiosne 2007 radzil ostroznosc i odradzal zakup drogich akcji , co spotykalo sie ze wsciewklymi atakami " dzieci" wiecznej i niekonczacej sie nigdy hossy , nie dopuszczajacych do siebie wtedy nawet mysli o bessie ,,,, pozdrowienia
karolgrzech / 2008-08-19 17:18
masz akcje i chcesz zeby ich wartosc rosla....no nie?

Re: Broniarz: 100 tysięcy nauczycieli może stracić pracę

karolgrzech / 2008-08-09 00:06
dzieci maja po 35 godz. tygodniowo . a to po to zeby belrrzy mieli swoja CIEZKA prace 18 godz.....zalosne

Re: Broniarz: 100 tysięcy nauczycieli może stracić pracę

karolgrzech / 2008-08-08 18:50
18 godz. "pracy" , 4 miesiace wolnego , hak zliczyc wszystkie przerwy .... ktos na to placi podatki..., i to sa ciezko pracujacy ludzie , nie majacy ZADNYCH gwarancji , szkoda mowic....

Re: Na GPW większy optymizm niż w USA

karolgrzech / 2008-07-28 13:40
zgadzam sie z panii ocena , pozdrpwienia

Re: Giełdy: To nie koniec trudnych czasów

karolgrzech / 2008-07-24 15:43
w pelni sie zgadzam , jeszcze nie czas na hosse , co najwyzej jakis przystanek w trakcie zjazdu pozdr.

Re: WIG blisko istotnych wsparć

karolgrzech / 2008-07-16 15:55
moje poglady sa zbiezne z Pani pogladami , akcje sprzedalem na poczarku bessy 2007 w lipcu , sierpniu i nie dotykam gieldy kierujac sie zdrowym rozsadkiem i wyczuciem...Smieszyly mnie zawsze komentarze tych >dzieci hossy" atakujace pania za rozsadek i wierzacych w WIECZNA HOSSE , ale naiwni tez sa potrzebni , no i....nie jest to jeszcze dno bessy , pani kolega specjalista od wyszukiwania twardego dna znowu je dzisiaj znalazl , tak jak np. pol roku temu...kiedys mu sie na pewno uda , pozdr. Grzesiek
karolgrzech / 2008-07-16 12:05
Faktycznie , za ktoryms razem na pewno sie uda , to pewne... no i bedzie mial chlop satysfakcje

Re: Początek końca spadków?

karolgrzech / 2008-07-16 09:34
panie Krzysztofie , pan to twarde dno i koniec spadkow obwieszczal juz wielokrotnie w czasie ostatniegoi roku , mam udowodnic ? po co pisac te bzdury
karolgrzech / 2008-07-16 09:25
to moze powiedziec wrozka , zdrowy rozsadek mowi ze nie bedzie w najblizszych miesiacach zadnej hossy , a ja wcale nie wierze ze kupie nba samym dnie , bo to bylby przypadek , trend sie musi wyraznie zmienic i sytuacja gospodarcza poprawic zeby wejsc w akcje , teraz kupuja ci , ktorzy chca zlapac dolek (byc morze] , moj szwagier np. lapal dolek juz kilka razy i teraz placze pozdrowienia
karolgrzech / 2008-07-16 08:54
kupie jak beda jeszcze tansze niz teraz , a Tobie zycze powodzenia

Re: GPW: Jak pech to pech

karolgrzech / 2008-07-16 08:41
od roku juz "optymisci" wieszcza koniec bessy , szkoda tych ktorzy im uwierzyli , ja do nich nie nalerze , od roku nie mam akcji i na razie nie zamierzam kupic , pozdr.

Re: WIG20 na wzrostach przy minimalnych obrotach

karolgrzech / 2008-07-14 20:24
juz pol roku temu wiescil pan koniec bessy , zachecajac do zakupow.......wstyd
karolgrzech / 2008-03-07 07:50
pieniadze nie leca z nieba jak manna , na gieldzie jedni zyskuja inni traca....nie odkrylem Ameryki ale w czasie jkilkuletniej Hossy trudno bylo nie zarabiac...a ze teraz jest Bessa trudno....zarabiac pozdrowienia
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy