Forum

Komentarze użytkownika "karolkaa"

Komentarze użytkownika: karolkaa

Re: KARIEROWO.COM akceptacja=zawarcie umowy

karolkaa / 2012-11-12 13:32
to w takim razie ja olewam sprawe całkowicie. Nie będe nic im wysyłac skoro zawsze wysyłaja każdemu to samo. Już przeczytałam co mi wyślą na tym forum także najwyżej spotkamy sie wszyscy na rozprawie ;))

Re: KARIEROWO.COM akceptacja=zawarcie umowy

karolkaa / 2012-11-10 14:07
i co teraz? :(

Re: KARIEROWO.COM akceptacja=zawarcie umowy

karolkaa / 2012-11-08 18:29
Madlen_22 a zgłaszasz to gdzieś czy pozostawiasz sprawe bez odpowiedzi? :)

Re: KARIEROWO.COM akceptacja=zawarcie umowy

karolkaa / 2012-11-08 18:27
Ja nie płacę i płacić nie będe. Jest dużo lepszych rzeczy za które mogę zapłacić, za to na pewno nie. wysyłam jutro poleconym odmowe i dodatkowo mailem z uwzględnieniem informacji, że sprawa została zgłoszona. Zobaczymy. Nawet jeśli termin 5 dni upłynie a nic nie zostanie wyjaśnione to i tak nie mam zamiaru płacić. Chora strona na której nawet w tej chwili nie można zobaczyć danych jakie się podało. Nie ma nic do wglądu.

Re: KARIEROWO.COM akceptacja=zawarcie umowy

karolkaa / 2012-11-08 17:28
Super!! dzieki Tomasz! :) mam do Ciebie jeszcze pytanie, mógłbys podać jakiś namiar do siebie? mail albo numer gg żeby w razie problemów móc się z Tobą skontaktowac?

Re: KARIEROWO.COM akceptacja=zawarcie umowy

karolkaa / 2012-11-08 16:53
Tomasz619 napisz proszę jutro co Ci w UOKIK powiedzieli. Będzie to dla nas wskazówka co dalej z tym wszystkim zrobić. Jeżeli ktoś z nas coś wie to prosze dzielmy się tym tutaj. Pomóżmy sobie nazajem, w końcu razem w tym bagnie ugrzęźliśmy niestety... ;/

Najnowsze wpisy