Forum

Komentarze użytkownika "kaspergo"

Komentarze użytkownika: kaspergo

kaspergo / 2008-03-13 10:59 / portfel
Nie prawda, jestes falszywym prorokiem. HWE nie osiagnie dzisiaj 3,50 hehe. Pozdrawiam
kaspergo / 2008-03-13 10:38 / portfel
No tak pamiętam, ale co mamy robić jeśli w ciągu 12 miesięcy HAWE nie osiągnie tych 7 PLN?? Osobiście wierzę w tą spółkę.

Re: HAWE

kaspergo / 2008-03-13 10:25 / portfel
Warto sprzedawać HAWE w tej chwili?? Warren Buffet powiedziałby napewno, że trzeba je trzymać, moim zdaniem też nie ma sensu sprzedawać akcji i przejmować się wahaniami kursu na przełomie kilku miesięcy. Poczekajmy te pół roku i zobaczmy co się będzie działo, jeśli straciłeś już wiele co masz do stracenia? Jest szansa że nastąpi odbicie. Myśle, że jak sytuacja na GPW się ustabilizuje to HWE pojdzie w gore. To jest firma z przyszloscia i mysle ze nie bedzie napewno kosztowac 2 PLN, planują przejęcia i inwestycje. Uważam że w ciągu 6 miesięcy kurs tak czy siak pójdzie do tych 7 PLN.Pozdrawiam

Re: HAWE

kaspergo / 2008-02-27 10:12 / portfel
Myślicie, że po emisji nowych akcji cena pojdzie w gore? Chodzi mi o czas powiedzmy około 6 miesięcy. Jak uważacie czy Hawe będzie jeszcze kosztować te 7 PLN??. Proszę o komentarze. Pozdrawiam
kaspergo / 2008-02-20 19:40 / portfel
Wczesniejsza historia Hawe pokazuje, że po PP akcje poszły jednak w górę. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie tak samo ;). Mogę już tylko stracić zeta na jednej akcji więc to w sumie nie istotne, nie warto teraz sprzedawać bo bardzo możliwe, że znowu papier dostanie kopa i uda się go sprzedać z przynajmniej minimalnym zyzkiem. Czas nam pokarze, ale moim zdaniem akcje nie będą przecież cały czas poniżej tych 5 PLN, myślę, że jeśli ktoś wrzucił troche forsy w ten papier to nie będzie w tym momencie sprzedawał akcji. Pozdrawiam

Re: HAWE

kaspergo / 2008-02-20 16:03 / portfel
Myślicie że te dziadostwo pojdzie jeszcze kiedykolwiek w gore? Powiedzmy do tych 6 pln?:/ kupilem troche akcji tego shitu jak chodzili po 6,70 PLN. Prosze o wypowiedzi Pozdrawiam

Re: HAWE

kaspergo / 2008-02-14 12:20 / portfel
Ja kupiłem troche akcji HAWE jak byly po 6,70. Proszę niech ktos odpisze co mam robic, czy warto dalej trzymac tego dziada czy nie. Z tego co wiem to moze pojsc w gore, boje sie zeby po PP nie spadl jeszcze nizej. Z gory dzieki za odp. Pozdrawiam :)
kaspergo / 2008-02-14 12:20 / portfel
Ja kupiłem troche akcji HAWE jak byly po 6,70. Proszę niech ktos odpisze co mam robic, czy warto dalej trzymac tego dziada czy nie. Z tego co wiem to moze pojsc w gore, boje sie zeby po PP nie spadl jeszcze nizej. Z gory dzieki za odp. Pozdrawiam :)

Re: Umiarkowane wzrosty na Wall Street

kaspergo / 2008-02-12 09:48 / portfel
Myśle, że czwartek lub piątek znowu wszystko się posypie, zła nowina z USA i juz nasza gielda sie trzesie, a jesli nasz kochany Microsoft chce kupic YAHOO wszystko w gore się pnie. PS. Co myslicie o spółce HAWE?
kaspergo / 2007-12-28 20:09 / portfel
Szczerze to zauwazcie Panowie taką rzecz, ze ta spolka nie miala miesiaca, w którym notowania wahaly sie na minusie. Tak jak Warren Buffett mówi nie trzeba sie podniecać wahaniami kursu tygodniowego tylko patrzeć przyszłościowo. (PS. zauwazylem ze najwiecej gadaja Ci ktorzy wogole nie mają kont maklerskich hehe). Pozdrawiam :)

Re: MOSTALWAR

kaspergo / 2007-12-25 14:12 / portfel
Uważam, że jest to bardzo dobra spółka i jeśli chodzi o kondycję to radzi sobie bardzo dobrze. Niedlugo zamierzam w nią zainwestować. Napiszcie swoje opinie na jej temat. Z góry dzięki i pozdrawiam :)

Re: mBank - konto eMakler ?

kaspergo / 2007-06-26 19:05 / portfel
Co uważacie o DOMU MAKLERSKI W BZWBK???

Najnowsze wpisy