Forum

Komentarze użytkownika "kaszkiet"

Komentarze użytkownika: kaszkiet

kara za posiadanie marihuany

kaszkiet / 2011-12-20 08:55
interesuje mnie jaką karę przewiduje polskie prawo za posiadanie znikomej ilości marihuany? ile można dostać za posiadanie na przykład pół grama tego narkotyku, albo mniej?

dom czy mieszkanie kupić czy budować

kaszkiet / 2011-11-15 10:12
Zastanawiamy się co bardziej się opłaca, kupno mieszkania w mieście, czy może budowa domu poza miastem? może Wy już taki wybór macie za sobą i możecie podzielić się swoimi opiniami w tym temacie? wiadomo że kupno nieruchomości w mieście jest dużo prostsze, mniej czasochłonne, ale mieszkania są tak drogie, że nie wiemy czy bardziej opłacalne nie byłoby wybudowanie domu.

karta zbliżeniowa czy bezpieczna?

kaszkiet / 2011-10-19 13:25
nim złodziej dokona zakupu powinnaś zdążyć zastrzec kartę

obowiązkowa polisa OC

kaszkiet / 2011-09-09 11:00
masz 30 dni na ubezpieczenie od daty kupna auta, jeżeli kupujesz używane to tyle samo masz czasu na wypowiedzenie umowy z poprzednim towarzystwem, osobiście polecam stosunkowo tanie Liberty Direct

zgubienie rejestracji samochodu

kaszkiet / 2011-07-29 13:22
na hol nie wezmą ale mogą wlepić mandat w wysokości nawet 500 zł, ale co za problem powiedzieć że dopiero co ją zgubiliśmy?

wybor studiow

kaszkiet / 2011-07-06 13:50
studia techniczne to już lepszy wybór, a jeśli chodzi o dziedzinę, to myślę że ta wskazana przez Ciebie będzie trafna, a jeśli boisz się o fizykę to zawsze możesz się douczyć czy to na korepetycjach czy samemu. Myślę że inżynieria środowiska albo infrastruktura mogą dać Ci później pracę.

co robić wysłałam pit, a on nie dotarł

kaszkiet / 2011-06-21 09:30
to jest właśnie poczta polska, nie ma co korzystać z ich usług w tak ważnych sprawach, mnie by do głowy nie przyszło żeby w ten sposób wysyłać PIT!

ile będzie nas kosztować chińskie fiasko?

kaszkiet / 2011-06-09 09:37
Chińska firma Covec, która miała wybudować dwa odcinki autostrady A2, biorąc udział w przetargu podała zbyt zaniżoną cenę by go wygrać, tym samym nie mogą sobie teraz z pracą poradzić, ciekaw jestem ile to będzie kosztować nasz kraj jeśli faktycznie my przejmiemy te prace? Choć niewykluczone że chiński rząd sam będzie do tego dopłacał, firma miała w ten sposób wejść na rynek europejski, jeśli ich współpraca z nami skończy się takim fiaskiem na jaki się zapowiada, to nie mają co liczyć na podbijanie europejskiego rynku.

kalkulator wynagrodzenia

kaszkiet / 2011-05-13 14:50
witam,
mam zostać zatrudniony na umowę na czas określony, zarobki mają podobno wynosić 2,5 tys. zł. Chciałbym policzyć ile wynosi moja pensja netto, jak to policzyć?

Barcelona górą w lidze mistrzów

kaszkiet / 2011-04-28 08:38
FC Barcelona może i odpuściła w lidze hiszpańskiej i dała się Realowi pokonać, ale po półfinale już oczywiste jest że wcale nie pogorszyła się piłkarzom forma, Leo Messi strzelił dla Barcelony 2 gole! Czekam na rewanż.

ceny paliw znów w górę

kaszkiet / 2011-03-29 13:39
Prezes PKN Orlen zaprzecza jakoby to koncerny stały za wzrostem cen paliw, mówi że w przyszłym miesiącu znów mogą podskoczyć w górę, od maja ma przestać obowiązywać ulga akcyzowa dla importerów paliw a co za tym idzie wpłynie to na ceny. Premier Tusk pytany o ceny paliw, powiedział że rząd ma na nie niewielki wpływ. Niech przedłużą ulgę akcyzową to może troszkę wpłyną jednak?

formularz wypowiedzenia umowy o pracę

kaszkiet / 2011-03-28 13:32
witam, jak wygląda wzór wypowiedzenia o pracę? czy mógłby mi ktoś z Was nadesłać taki dokument?

bankomat

kaszkiet / 2011-03-25 11:27
jak wygląda wypłata pieniędzy z bankomatów za granicą? jakiej prowizji należy się spodziewać i jak banki przeliczają przewalutowanie? z góry dziękuję za odpowiedzi

Najnowsze wpisy