Forum

Komentarze użytkownika "katja78"

Komentarze użytkownika: katja78

systematyczne oszczędzanie

katja78 / 2009-01-12 16:24
jestem zainteresowana systematycznym oszczędzaniem, miesięcznie chciałabym odkładać ok. 200-300 zł. gdzie dostanę najlepszą ofertę. czy mam udać się do banku czy może lepiej do doradców? zależy mi też na tym, żeby otrzymać solidne informacje na temat systematycznego oszczędzania.

Re: Putin: Gazprom stracił już 800 mln dolarów

katja78 / 2009-01-13 15:02
nawet jeżeli teraz stracił to sobie jeszcze odbije. A Ukraina i tak bedzie miała stawki europejskie, chyba że bedzie pro-rosyjska.
katja78 / 2009-01-14 16:47
dzięki naprawdę fajnie opisane - dużo się dowiedziałam. Nie ma jednak jak rozmowa z "żywym" człowiekiem - umówiłam się z doradcą z Finamo. Może jestem blondynką, ale mam jeszcze sporo pytań. Mam nadzieję, że rozwieje moje wątpliwości.
Pozdrawiam:)
katja78 / 2009-01-14 16:59
ale to nie tylko przez to, że duzo jemy ale tak naprawdę to jakość jedzenia jest słaba

Re: systematyczne oszczędzanie

katja78 / 2009-01-21 12:08
czesć

jestem po spotkaniu z panią z Finamo, i po waszych opiniach dosć nieśmiało mówiłam jej ile chcę odkładać - powiedziała, że to jest jak najbardziej ok, że kwota deklarowana może być 200-300 zł a jak będę chciała nadpłacać to zawsze mogę. Zaoferowała mi plan inwestycyjny:) Axa na 10 lat. Wyglada całkiem sensownie.

Re: Czekolada z czosnkiem - pychota!

katja78 / 2009-01-21 12:15
kto wymysla takie połączenia? w sumie czekolada z chli też mnie na poczatku odstraszała ale teraz pychotka - może spróbuję, ale jak to zrobić?

Re: Nowa Pepsi będzie naturalna i zdrowa

katja78 / 2009-01-21 12:17
Pepsi i Coli nie pije się bo zdrowa nie zdrowa, ale fajnie (czasami!!) napić się bo to puszne jest:)
katja78 / 2009-01-23 09:46
oczywiście ze nie jest zdrowa! ale czasami fajnie się napić, bo nie oszukujmy się taka zimna cola z lodem i cytrynką:)
katja78 / 2009-01-23 09:58
cześć

już odpowiadam:) Pani z Finamo poświęciła mi dużo czasu, nawet wypytałam ją mocno o kredyty hipoteczne i dowiedziałam się wielu korzystnych rozwiązań:) była bardzo miła i co wygodne przyjechała do mnie do domku:)
Z fuduszami Axa jest sporo opcji - ja chyba zdecyduje się na 10 letnią, ale opcję premium ze po 5 latach mogę przestać wpłacać. deklaruje mieseczną wpłatę 200 zł, ale mogę nadpłacać (jak będę miała z czego hehe). Opłaty są dość wysokie:(. Niekorzystnie jest się wycofać w pierwszych latach wpłacania, nie wiem czy tak jest wszędzie????? a czy są jakieś fundusze gdzie nie ma takich opłat? jeszcze nie złożyłam wniosku, ale chyba się zdecyduję:)
katja78 / 2009-01-23 10:07
mi się podoba jak diselki taki ładny odgłos wydają - też zawsze chciałam diselka, ale podobno właśnie jest droższy potem jak coś się sypnie, ja to New Beatle chce:)

Re: Bezpłatne doradztwo finansowe

katja78 / 2009-02-12 16:37
tak naprawdę to wszystkie doradztwa mają podobną ofertę, więc bardziej chyba zależy na jakiego doradcę traficie, czy się postara i naprawdę dobierze Wam odpowiednią ofertę:) ja osobiście polecam Finamo, bo tam byłam i pani była, bardzo rzeczowa, miła i miała dużooo cierpliwości:)

Najnowsze wpisy