Forum

Komentarze użytkownika "kaza_784"

Komentarze użytkownika: kaza_784

kaza_784 / 2011-02-16 22:09
Chciałbym jeszcze dodać że w PZU ubezpieczają się chyba tylko "moherowe berety", bo ta instytucja jest dla mnie symbolem minionej epoki komunistycznej, która nigdy nie dbała o klienta i do dzisiaj ma go w gdzieś. W dobie internetu, nikt chyba kto ma zdrowy rozsądek u nich się nie ubezpiecza. Za to że tak postąpili, po weryfikacji ubezpieczeń OC w mojej rodzinie stracą czterech klientów, którym sam wyszukałem o wiele lepsze oferty OC w internecie. Pozdrawiam.

Re: Podwójne OC bulwersuje kierowców

kaza_784 / 2011-02-16 21:34
Ja też nieświadomie wpadłem w taką pułapkę w PZU. Kupiłem samochód i w momencie zarejestrowania go i otrzymania tablic rejestracyjnych wykupiłem ubezpieczenie OC w mBanku. Po kilku miesiącach otrzymałem upomnienie z PZU o zapłatę zaległej składki z tytułu OC. Po wymianie kilku pism wyjaśniających przysłali mi wezwanie ostateczne do zapłaty zaległej, ich zdaniem składki z tytułu umowy OC, którą nigdy z nimi nie zawierałem grożąc windykacją i procesem w sądzie. Właśnie dzisiaj zapłaciłem im 368 zł i uważam to za WYŁUDZENIE nienależnych im pieniędzy. Według prawa umowa obowiązuje wtedy gdy obie strony zgodnie ją zawarły i oparafowały podpisami a tutaj nie doszło do zawarcia takiej umowy. Niech się nacieszą tymi pieniędzmi które wyłudzili zasłaniając się przepisami. Przepisy mówią także że ubezpieczyciel może odstąpić w dowolnym momencie od umowy OC na wniosek klienta który zawarł drugą umowę OC. Ja będę ich omijał z daleka i wszystkim odradzał korzystania z "tanich" usług PZU. Pozdrawiam wszystkich podwójnie ubezpieczonych.

Re: SADOVAYA

kaza_784 / 2011-02-14 14:57
Ciekawe jak spółka której wartość księgowa na chwilę obecną wynosi 0,90gr a wskaźnik cena / wartość ks. wynosi 12,40 ma wzrosnąć. Coś tu na logikę chyba nie gra.
Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy