Forum

Komentarze użytkownika "kietlak"

Komentarze użytkownika: kietlak

kietlak / 2008-11-28 23:49
Od tych informacji z niepoprawnie działającą stroną www to upłynął dokładnie miesiąc, a niestety, obsługa internetowa działa (albo nie działa) u nich na poziomie Microsoft: znaczy teoretycznie jest super, a w praktyce wniosek o konto złożony przez internet trafia do oddziału tylko z niewielką częścią danych z tych wprowadzonych, większości brak, a w tych wypełnionych też są 'zniekształcenia'.
No i np. zdarza się, że dostajesz pocztą kartę debetową do używania swoich pieniędzy które już tam wpłaciłeś, a system internetowy tej karty w ogóle nie widzi, a facet na infolinii stwierdza, że on to właściwie nic nie może pomóc, bo on to w ogóle nie ma dostępu do systemu informatycznego ich banku, bo tam w koło coś aktualizują i głównie to nic nie działa.
No, ale w teorii to ofertę mają nie najgorszą, ale co z tego, że 'możesz' korzystać z oferty, skoro jak np. wpłacisz na konto pieniądze i dostaniesz do tego konta kartę debetową, to i tak nie będziesz mógł z karty skorzystać (infolinia mówi żeby pytać kiedy indziej nie precyzując kiedy) termin kiedy będziesz mógł z niej skorzystać: masz kawałek plastiku który dla ciebie w ich systemie informatycznym nie istnieje, no ale cóż wzięli głównych 'informatyków' z BPH, a o ich wiedzy nie będę pisał, bo i tak mi nikt nie uwierzy na jakim są poziomie (gdyby dzieciaki z podstawówki mogły być zatrudniane w bankach, to zapewne pozbyli by się całej aktualnej kadry...).
Wszystko co powyżej napisałem to tylko moje osobiste doświadczenia ze wspomnianymi bankami.
Pozdrawiam, Życzę cierpliwości i pamiętajcie o gotówce w kieszeni, bo co z waszych pieniędzy na kontach jeżeli nie będziecie w stanie ich użyć do zakupu najtańszego obiadu (NIESTETY Alior tak się właśnie sprawdza)

Najnowsze wpisy