Forum

Komentarze użytkownika "kingaO1984"

Komentarze użytkownika: kingaO1984

kingaO1984 / 2012-08-24 10:41
jESTEM W TRUDNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ I MATERIALNEJ.MAM 2-ÓCH SYNKÓW 3LETNIEGO I 4 MIESIĘCZNEGO.MĄŻ MIESZKA Z RODZICAMI BO JESTEŚMY W TRAKCIE ROZWODU.W LIPCU OD OPIEKI DOSTAŁAM 405ZŁ ZASIŁKU OKRESOWEGO, W SIERPNIU ZOSTAWILI MNIE BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA BO ZA PÓŻNO ZŁOŻYŁAM WNIOSEK,CHOĆ WIEDZĄ DOKŁADNIE JAKĄ MAJĄ SYTUACJSE.cZY MOGĄ TAK ZROBIĆ?cZY MOGĘ NAPISAĆ DO KOLEGIUM ODWOŁAWCZEGO?

ZASIŁEK GWARANTOWANY

kingaO1984 / 2012-08-22 21:39
BYŁAM ZATRUDNIONA NA UMOWE O PRACE.uMOWA BYŁA CO TYDZIEŃ.Firma została zamknieta.Więc wykorzystałam 182dni zasiłku chorobowego z zus,macierzyński mi sie nie nalezy.Zostałam bez środków do życia.Mam dwoch synów na utrzymaniu (3letniego i 4 miesięcznego) Obecnie staram sie z mOPSU O ZASIŁEK OKRESOWY.cZY MOGĘ STARAC SIE O ZASIŁEK GWARANTOWANY?Jeśli tak to gdzie i jak to załatwić?

Re: konto oszczednosciowe, a komornik?

kingaO1984 / 2012-08-21 08:59
to zalezy od komornika i wierzyciela.Jesli wierzyciel stwierdzi,że za mało dostaje i dość długo nie mógł sciagnąć długu to nawet zajmię ci konto i nie bedzie go interesowało,ze nie masz za co życ.Znam to z własnego doswiadczenia.Nie obchodzi ich nawet ze masz rodzine i że nie byłes włascicielem konta tylko współwlaścicielem.Tak zajeli mi konto,choc dług nie był mój tylko męża

spadek z dobrodziejstwem inwentarza

kingaO1984 / 2012-08-19 22:58
przyjęłam spadek po mamie z długami,nie wiadomo ile ich jest?Siostra moja i jej dzieci odrzucili spadek.Mieszkanie uległo spaleniu wlasność mojej mamy,która zmarła po pożarze 10 dni w szpitalu.Ja,mąż i synek zostaliśmy bez dachu nad głowa.Stracilismy cały dobytek.Obecnie mieszkam z dziećmi( 3-letnim synkiem i 4-miesięcznym) w lokalu socjalnym od gminy na czas remontu spalonego.Problem w tym,że nie stać mnie na remont.Boje,się też długów mamy.Mąż mieszka u swoich rodziców,jesteśmy w trakcie rozwodu.Korzystam z Mopsu,który wyplaca mi 405zl miesięcznie.Co mam robić?czy mozna zamienić się z gmina lokalem?ja zostane w tym a oddam im tamten jak nabede spadek?

Najnowsze wpisy