Forum

Komentarze użytkownika "kinka"

Komentarze użytkownika: kinka

wcześniejsza emerytura dla mamy

kinka / 2011-11-29 08:46
Czy wraz z wydłużeniem wieku emerytalnego zostanie umożliwione mamą wielodzietnych rodzin wcześniejsze przechodzenie na emeryturę? Z taką propozycją wyszło PSL, czy taka możliwość będzie w ogóle rozważana? co o niej w ogóle sądzicie? jak dla mnie takie mamy pracują 24 h na dobę i należy im się wcześniejszy odpoczynek niż dopiero po 67 roku życia!

Re: okres zasilku dla bezrobotnych

kinka / 2011-10-26 13:57
a jakie warunki musi spełnić bezrobotny, aby przyznano mu zasiłek, czy praca na umowę zlecenie wchodzi w grę?

niższe raty w bankach juz od wrzesnia

kinka / 2011-08-10 12:00
tylko ciekawe jak wobec wspomnianej ustawy zachowają się kantory? czy tam ceny nie pójdą w górę? nie mówiąc o tym, czy nie braknie waluty?

"różyczka" doceniona w Hollywood

kinka / 2011-07-06 13:43
Różyczkę oglądałam przed rokiem i trzeba przyznać że jest to jeden z lepszych filmów obrazujących inwigilację polskich obywateli, zasłużył na więcej nagród niż tylko za trailer

oszczędzanie na emeryturę

kinka / 2011-05-20 11:15
witam,
podjęłam pracę, teraz mam już ustabilizowaną sytuację, bo podpisałam umowę na czas nieokreślony, zastanawiam się jak mogę wpłynąć na moją emeryturę? na czym powinno polegać oszczędzanie na emeryturę? co takiego mogę wybrać żeby nie martwić się o spokojną przyszłość? będę wdzięczna za wszelkie rady, pozdrawiam

wizyta u lekarza - RMUA czy rachunek?

kinka / 2011-05-13 15:50
witam,
jeśli chciałabym udać się z wizytą do lekarza to konieczna jest RMUA, czy wystarczy jak pokażę swój rachunek ze składkami jakie mi pobierają?

wzór umowa zlecenie

kinka / 2011-05-04 09:57
tutaj masz odpłatny rodzaj rozwiązania umowy

http://msp.money.pl/wzory-dokumentow/rozwiazanie;przez;pracownika;umowy;o;prace;bez;wypowiedzenia,60,6968,dokument.html

proces sprzedaży mieszkań

kinka / 2011-04-22 15:01
witam,
chciałabym dokonać zamiany mieszkania na większe, jednak na swoje mam zaciągnięty kredyt i czeka mnie jeszcze wiele lat spłaty, powiedzcie mi w jaki sposób taką sprawę załatwiają banki? przez kredyt chyba nie ugrzęzłam w tym malutkim mieszkaniu?

Najnowsze wpisy