Forum

Komentarze użytkownika "kioskarz_dolnyslask"

Re: RUCH

kioskarz_dolnyslask / 2013-08-01 11:26
Nie zamykamy się w kilkanaście osób, chcemy żeby jak najwięcej osób dołączyło do grupy, tylko jakoś chętnych nie ma. Skoro jesteś ajentem to też możesz dołączyć. Byli ajenci też są w grupie. Jakie spostrzeżenia ma Pani Marta i kto to jest?

Re: RUCH

kioskarz_dolnyslask / 2013-07-11 12:42
Robią najgorszą robotę? Pozyskiwaniem i mamieniem nowych ajentów zajmuje się Work Service. Szkoleniem zajmuje się ajent, który prowadzi PSD szkoleniowe. Nigdy niczego się nie nauczyłam od ksa, chyba, że krętactwa. Z tego co zauważyłam to u mnie kioski zaczęli zamykać gdy pojawili się ksi, zaczęły wtedy też obroty spadać, brakuje ciągle towaru. Ajenci mają coraz mniejszą prowizję.

Re: RUCH

kioskarz_dolnyslask / 2013-06-28 19:35
Jesteś pracownikiem ajenta więc z nim powinnaś porozmawiać na ten temat.

Re: RUCH

kioskarz_dolnyslask / 2013-06-28 19:29
Dyrekcja pewnie się tym nie przejmie, już dawno pokazali, że nie zależy im na ajentach. Work Service już teraz szuka dla nich nowych ajentów. Starzy zrezygnują to zatrudnią kolejnych.

Re: RUCH

kioskarz_dolnyslask / 2013-06-25 13:42
Jednemu psu na imię Burek? Wszyscy u nas w grupie posiadają zdjęcia, jeśli nie profilowe to wrzucają swoje wizerunki do zdjęć w grupie.

Re: RUCH

kioskarz_dolnyslask / 2013-05-06 18:10
wyślij jeszcze raz zgłoszenie, sprawdzę czy faktycznie nie wysłaliśmy do Ciebie wiadomości

Re: RUCH

kioskarz_dolnyslask / 2013-05-06 16:57
Owszem, mogłaby Pani odpisać na wiadomość, która została do Pani wysłana :) ostatnio 8 osób poprosiło o dołączenie do grupy ale na wiadomość nikt nie raczył odpowiedzieć.

Re: RUCH

kioskarz_dolnyslask / 2013-03-21 16:42
To rozliczenie to jest wartość, na jaką klient opłacił u Ciebie rachunki za prąd.

Re: RUCH

kioskarz_dolnyslask / 2013-01-21 13:24
Mam swój prywatny punkt i prasę biorę od Garmond Press, dali mi 22% upustu. Oprócz tego wstawili swoje regały i stojaki. Zawsze bez problemu dostaję dorzuty prasy jeśli potrzebuję i ściągają tytuły nawet ze zwrotów.

Kolporter daje na doładowania od 4 do 6% ale nie polecam. Miałam od nich terminal i ciągle się wieszał, z przedstawicielką był kiepski kontakt. Za wymianę terminala wystawili mi fakturę. Teraz mam terminal z Lekkerlanda i jestem zadowolona.

Szafę na fajki dają firmy tytoniowe. Imperial oprócz szafy daje też lady. Za ułożony planogram płacą bądź dają kilka stów w doładowaniach.

Re: RUCH

kioskarz_dolnyslask / 2013-01-07 12:37
Zna ktoś kierownika Marcina Dyla, jaki on jest? Ma zastąpić naszego kierownika i ciekawa jestem czy można się z nim dogadać.

Re: RUCH

kioskarz_dolnyslask / 2012-12-04 14:05
Co to jest za strona https://ruch.salespower.pl/common/start/welcome ? Kto ją założył, ajenci?

Re: RUCH

kioskarz_dolnyslask / 2012-08-17 22:40
nie pomyślałaś, że może te osoby co piszą nie siedzą cały dzień na forum? Czasem trzeba poczekać trochę na odpowiedź.

Re: RUCH

kioskarz_dolnyslask / 2012-07-31 08:49
Oddawałem towar, który przysyłali a ja go nie zamawiałem.

Re: RUCH

kioskarz_dolnyslask / 2012-07-24 17:13
Zrobiłem zamówienie na 7000 a dostałem towaru tylko na 2000 i tak od kilku tygodni, albo w ogóle nie mam dostawy albo przyjeżdża tyle co nic.
Powinniśmy jakiś strajk zrobić, zagrozić, że nie będziemy otwierać dopóki nie dostarcza towaru.

Re: RUCH

kioskarz_dolnyslask / 2012-07-20 08:50
Zapłacili za Orange ale zabrakło na T-mobile, ciekawe ile będziemy czekać na "usunięcie awarii".
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy