Forum

Komentarze użytkownika "kista"

Komentarze użytkownika: kista

Jak pozbawic praw rodzicielskich

kista / 2013-03-11 10:48
Musisz udowodnić że ojciec się nie zajmuje dzieckiem, że nie powinien się z nim kontaktować i że źle wpływa na dziecko.. Myślę że bez dobrego prawnika się nie obejdzie.

Do kiedy mogą przyjść pieniadze z rozliczenia?

kista / 2013-03-07 09:29
Rozliczyłem się jakies 3 tygodnie temu, dodam ze rpzez internet, jak myslicie ile będę czekal na zwrot podatku? Pozdrawiam…
kista / 2013-02-20 10:32
wiecie moze czy jakas polska telewizja bedzie emitowac ta uroczystosc??

Zwrot podatku, a komornik??

kista / 2013-02-20 08:40
Mam pytanie cyz komornik może zajac mój zwrot podatku, mam zaleglosci czynszowe i komornik sciaga mi polowe pensji co miesiąc…

czy mozna pobierac wlasna emeryture i rente po mezu??

kista / 2013-02-15 09:30
od dwoch lat jestem na emeryturze, kilka miesiecy temu zmarl moj maz, czy moge w zwiazku z tym liczyc na rente po mezu? jesli tak to czy bede mogla pobeirac oba swiadczenia? czy mam prawo jako wdowa do renty po zmarlym mezu?

cyfrowe szkoły

kista / 2013-02-11 10:32
mi sie podoba pomysl, a wiecie dlaczego? ze nasze dzieci wkoncu nie ebda tyle ksiazek dzwigac, ktore uszkadzaja ich kregoslupy pozniej, jak najbardziej popieram:)

Najlepsze konto dla firm

kista / 2013-02-06 10:50
Ja mam w banku pekao i nie szczególnie jestem zadowolona. Koleżanka właśnie otworzyła rachunek firmowy w ING. Mają bardzo korzystna oferte:)

Odzyskiwanie długu od dłużnika

kista / 2013-02-04 10:36
wnies sprawe do sadu a pozniej znajdz firme windyjacyna ktora te pieniadze odzyska dla Ciebie, masz jakis swiadkow, ze pozyczyles mu kase?

napiwki w restauracji, a podatek

kista / 2013-02-04 09:47
pracuje w resturacji jako kelnerka, czesto dostaje napiwki, czy musze pozniej w urzedzie skarbowym sie z nich rozliczac? bede wdzieczna za odpowiedz

Radio internetowe, a abonament

kista / 2013-01-22 10:42
a ja mam pytanie jaka kara grozi, za nie placenie abonamentu? bede wdzieczna za odpowiedz, pozdrawiam

wlasny biznes czy moze praca w korporacji??

kista / 2012-12-07 10:32
Stoje przed decyzja: powrot na wysokie, dobrze platne stanowisko w korporacji czy zalozenie wlasnego biznesu? jak myslicie co jest lepsze i bardziej przyeszlosciowe?

zdjęcia agenta Tomka

kista / 2012-12-04 11:06
porazka, nie wiem jak mogli takiego kretyna wybrac na agenta...wogole jak mu wstyd nie ejst ze sie tak ponizna,...

Sylwester w Górach

kista / 2012-11-27 10:47
ja robie ze znajomymi sylwestra w gorach w domku, wynajmujemy caly i caly jest dla nas, bardzo fjana opcja spedzania tej sylwestrowej nocy:)

jak odwolac zly przelew??

kista / 2012-11-27 09:27
pare dni temu przelalem pieniadze swojje corce, do dnia dzisiejszego ich nie dostala, okazalo sie bowiem, ze zle przelalem pieniadze, w sensie na zly numer konta, jak je teraz odzyskac?

tanie przelewy miedzynarodowe?

kista / 2012-11-21 09:40
Sluchajcie wykonuje przelewy miedzynarodowe USD, EUR i GBP do Europy Zachodniej, Azji oraz innych rejonow. Wiekszosc bankow bierze duzo kasy za takie przelewy. czy mozecie polecic mi cos tanszego i spawdzonego?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy