Forum

Komentarze użytkownika "klika"

Komentarze użytkownika: klika

kredyt mieszkaniowy z dopłatami- kilka pytań

klika / 2011-04-26 15:22
witam,
chciałam zapytać o program "rodzina na swoim": do kiedy on obowiązuje? ile nam dopłaca do raty kredytu? czy trzeba być małżeństwem czy konkubinat wystarczy? jakie formalności należy załatwić w celu pozyskania takiej dopłaty?

Google+ rośnie ponad 300 razy szybciej niż Facebook

klika / 2011-07-25 14:40
a ja czytałam że na razie ten przyrost kont, to są komercyjne konta firm,

do kiedy wykorzystać zaległy urlop

klika / 2011-12-05 09:49
Chciałam zapytać się odnośnie terminów zaległych urlopów, chodzi mi o kilka dni z roku 2011, do kiedy należy go wykorzystać i kiedy dokładnie pracodawca ma obowiązek nam go udzielić?

Re: do kiedy wykorzystać zaległy urlop

klika / 2011-12-05 14:45
można przymusowo wysyłać na urlop? bez większego uzasadnienia? rozumiem, jakby był zastój w firmie produkcyjnej, ale jeśli firma dobrze prosperuje to pracodawca też ma do tego prawo?

praca na czarno a kontrola

klika / 2011-05-11 15:38
witam,
Pracuję na czarno jako hostessa w hipermarkecie, chciałam się dowiedzieć czy przeprowadzane są w takich miejscach jakieś kontrole inspekcji pracy? czy mam się czego bać?

kobieta w ciąży a praca na okresie próbnym

klika / 2011-05-26 13:35
witam,
jak pracodawca może się zachować wobec pracownicy, która pracuje na umowę na okresie próbnym i zaszła w tym czasie w ciążę, czy może z nią nie przedłużyć umowy?

koniec Oprah Winfrey show

klika / 2011-05-19 08:30
Oprah Winfrey po wielu latach wielkiej oglądalności kończy swoje show, zostały nagrane już 2 ostatnie odcinki, ciekawe jak długo u nas będą rozmowy w toku Ewy Drzyzgi?

Stok narciarski w Przemyślu

klika / 2012-01-03 13:26
susza uniemożliwia sztuczne naśnieżanie. żal że taką zimę w tym roku mamy :/

Najnowsze wpisy