Forum

Komentarze użytkownika "kmaciej1"

Komentarze użytkownika: kmaciej1

Re: Związki partnerskie dzielą Platformę. Tusk skarci Gowina?

kmaciej1 / 2013-01-26 15:36
gratulację panie Ministrze, Panu już od dawna pokazuje, że nie zawsze chodzi się z main streamem, to niech mainstream zacznie chodzić za panem! Donek jest w partii do wylotu - najgorszy premier i PO traci jednolitość. Niech Pan robi swoje i przejmuje PO to nam wszystkim będzie lepiej!

Re: MCI dostało odszkodowanie za upadek JTT

kmaciej1 / 2011-05-24 10:51
Moim skromnym zdaniem Skarb Państwa powinien zapłacić 100 mln!!!! I to bez zbędnego ociągactwa. Następnym razem urzędnicy zastanowią się 5x zanim zniszczą prywatne mienie. Ale tak to juz jest jak pokutuje miemanie, że skoro pracuje dla Ministerwstwa to Cie załatwię. W dalszym ciągu funkcjonuje mit państwa sprawiedliwego społecznie. Najgorsze, że PiS nawiązuje do tego mitu. Pamiętamy jak Ziobro rujnował reputację organóww ścigania, MS i jeszcze na dodatek odszczekuje, że chce wrócić. Od nagłej i niespodziewanej klęski Boże uchowaj!!!

Re: Premier i ministrowie ujawnili zarobki i majątki

kmaciej1 / 2011-05-20 11:25
jedyną wiedzę jaką Kaczyński posiada to koty, dostać kota, odwracać kota ogonem oraz zabawiać się z kotem. Reszta jest tylko jednym bełkotem opakowany w czysto gomółkowską formę przekazu. Pan Jarek odrobił lekcję ze sztuki erystyki, czytając z zażółkniętych książek. Zamiast zakuć i zapomnieć to przeniósł na czasy współczesne

Re: Brak wyższej taryfy na gaz negatywnie wpłynąłby na PGNiG

kmaciej1 / 2011-06-08 11:50
Poprostu ręce mi opadły jak przeczytałem opisy sas10 i stegas. Większych farmazonów to świat nie słyszał. Coś wam powiem bo jestem zobowiązany jako posiadacz przeszło tysiąca akcji tej spółki - to ja mogę być krytykiem, czy firma robi dobrze, czy źle. Jak i prezesom tej spólki, tak i inwestorom zależy żeby dochody i wartośc spółki rosły w wartość. Jednym z takich kroków jest ściąganie cen za sprzedane produkty. Taryfy w Polsce są uwiązane przez szereg regulacji, które chronią by firma taka "ściągała to co by chciała", ma jedną stawkę, czy ceny się wahają czy nie, czy ruscy grożą zakręceniem gazu lub podwyżką czy nie. Wiem, że podwyżki sa bolesne, jednak na miejscu prezesów sami byscie przeanalizowali szereg źródeł by poprawiać płynność - szzczególnie gdy to spółka państwowa i kandydatów na najwyższe krzesło jest wielu (rozumiecie parcie na sukcesy). Nie wymagajcie od waszych szefów ich rodzin, właścicieli spólek, dostarczycieli energii, PO, rządu i wszelkich instytucji państwowych, że zrobią Wam dobrze. Uwolnijcie swoje zainteresowania, odkryjcie wasze pozytywne strony, przestańcie żyć zapewnieniami innych i ich kiepskimi radami. Pamiętajcie, że jak odrzucicie własne dogmaty i pójdziecie swoją drogą to będziecie mieli świadomość, że ta praca przynosi satysfakcję. Powodzenia

Re: To znacząco wpłynie na wynik PGE w IV kwartale

kmaciej1 / 2013-02-21 14:59
Dalej PO, więcej podatków , skoro PGE i innych stać to wprowadźmy jeszcze... kto wyrwie więcej... kto złapie niewidzialną ręke... no come on, przecież mają pozytywne income statements. Jak każda partia socjalistyczno - populistyczna wykładnikiem jest solidarność społeczna. Jak ktoś mówi za TV, że to partia liberalna to śmieję się z idioty, aż do rozpuku. Toż to zwykła lewica z uśmiechniętą twarzą.

Re: Cięcie QE coraz bliżej. Czas na umocnienie dolara

kmaciej1 / 2013-12-03 15:42
Zobaczysz umocnienie $$$$ buahahaha to się równa w niedługim czasie podniesienie stóp procentowych, a to się równa większe odsetki od długu, które do tej pory przy prawie zerowych poziomach USA spłacało drukowaniem z "rzadkiego powietrza". GAME OVER kolego analityku.

Re: Leszek Czarnecki przejmie Allianz Bank

kmaciej1 / 2011-05-24 10:53
Panie Leszku!!! Powiem jak nie Polak. Powodzenia

Najnowsze wpisy