Forum

Komentarze użytkownika "koccur"

Komentarze użytkownika: koccur

reformy UE sześciopak od dziś

koccur / 2011-12-13 10:07
Od dziś wchodzą w życie reformy UE, sześciopak stanie się faktem, teraz UE będzie mogła nakładać finansowe kary na kraje, których PKB przekroczy 3%. nie jestem jednak pewny czy dotyczy to wszystkich członków UE? Czy może tylko krajów będących w strefie Euro?

W listopadzie najbardziej potaniały mieszkania w Sopocie

koccur / 2011-12-08 13:02
bo były to najdroższe nieruchomości w Polsce...

zamiast Orła logo PZPN

koccur / 2011-11-10 08:43
Co sądzicie o zmianie jaka została wprowadzona na koszulkach reprezentacji Polski w piłce nożnej? Białego Orła zastąpiono logiem PZPN-u, którego chyba nikt nie darzy sympatią! Niech godło powróci na swoje miejsce, nie chcemy na koszulkach oglądać znaku rozpoznawczego związku, który słynie z korupcji...

jak napisać dobry list motywacyjny

koccur / 2011-10-27 11:52
Chcę aplikować do firmy na stanowisko kontrolera jakości, CV mam gotowe, jest zwięzłe i na temat, gorzej z listem motywacyjnym, nie wiem czy mam się w nim rozpisywać, czy też ma być konkretnie? co takiego powinno się w nim znaleźć? Czy mam bliżej przedstawić moją osobę, rozwodzić się nad tym co do tej pory robiłem?

Canyon Notebook Sleeves

koccur / 2011-09-08 11:55
kolejny ekstrawagancki gadżet, wolę swoją zwykłą torbę na laptopa

Wisła przegrała

koccur / 2011-08-26 14:29
za to znów obejrzymy Wisłę w lidze pocieszenia czyli Lidze Europejskiej, w której zagra również Legia Warszawa

samochód firmowy a podatek

koccur / 2011-08-05 10:07
moja firma zajmuje się dostawą materiałów, to dopiero początek, do tej pory woziłem materiały własnym autem, ale zyski pozwoliły mi myśleć o kupnie samochodu na firmę, wiecie może jaki podatek trzeba od tego zapłacić?

Re: Jakie ubezpieczenie na wakacje

koccur / 2011-06-22 09:22
dokładnie w tym towarzystwie znajdziesz interesujące Cię ubezpieczenie o nazwie podróżnik, które w swej polisie zawiera właśnie m. in. ubezpieczenie od NNW i KL, assistance.

zmiana zeznań

koccur / 2011-06-15 15:25
zeznawałem ostatnio na policji w charakterze świadka, sprawa dotyczy kolegi z osiedla, teraz chciałbym te zeznania zmienić, bo dowiedziałem się nowych faktów i wiem że te wcześniejsze, które złożyłem nie są prawdziwe, czy mogę to zrobić? można zmienić zeznania?

marże deweloperów w Polsce wyższe niż w UE

koccur / 2011-05-20 10:31
Witam,
czemu jest tak że w naszym kraju jak zwykle jest najdrożej w stosunku do innych krajów Unii Europejskiej?! Wiedzieliście że marże deweloperów w Polsce są o 100% większe niż w pozostałych krajach Unii Europejskiej?! dlaczego u nas żadne prawo tego nie kontroluje?!

gdzie do pracy w Polsce?

koccur / 2011-05-11 10:18
powiedzcie mi proszę w którym województwie najlepiej przedstawia się rynek pracy i gdzie jest najniższe bezrobocie? szukam pracy już od roku w Małopolsce i na Podkarpaciu, ale niestety nic się nie rusza, jestem skłonny przenieść się w inny rejon kraju, tylko w takim razie gdzie najlepiej wysyłać swoje cv?

wysokość kary nałożonej na pracownika

koccur / 2011-04-19 15:44
jeżdżąc samochodem służbowym po całej Polsce zostałem kilka razy złapany na radarze, po przekroczeniu dość wysoko dopuszczalnej prędkości spodziewam się wysokich mandatów, czy możecie mi powiedzieć jaką karę za to nałożyć może na mnie pracodawca?

egzaminy na prawo jazdy-ile razy zdawaliscie go?

koccur / 2011-03-31 13:27
niektórzy po prostu nie są stworzeni do jazdy autem...

Kandydatki do tytuł Miss Świata 2010

koccur / 2011-03-29 10:59
kandydatki do walki o pokój na świecie :P

wyższe pensje dla nauczycieli

koccur / 2011-03-28 10:53
wydaje mi się że akurat nauczyciel na warunki swojej pracy narzekać nie powinien, nie wspominając o 2 miesięcznych wakacjach, wolnych świetach i weekendach, pracują raptem 20 godzin tyg, a większość z nich zarabia dużo więcej na korepetycjach!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy