Forum

Komentarze użytkownika "kocica86"

Komentarze użytkownika: kocica86

kocica86 / 2010-07-13 14:27
ja juz nic nie napisze do nich i nie bede im placic ok dziekuje ze wszyscy tu pisza o tym teraz juz swoja siostre ostrzeglam przed tym
kocica86 / 2010-07-13 11:30
przeprasza Rafał Gorski

Re: POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

kocica86 / 2010-07-13 11:29
Mi przyslali to co mam robic serce mi wali jak mlot i napisal mi jakis gorski jacek
W odpowiedzi informujemy, iż konto użytkownika:>>>>>>>>>>>>>>>>
zostało założone w naszym serwisie w dniu 2010-05-17 o godzinie 13:21:28
z komputera o IP: 85.89.190.126.

Założenie konta w serwisie Pobieraczek.pl możliwe jest jedynie w wyniku
dokonania pełnego procesu rejestracji użytkownika, na który składają
się następujące czynności techniczno-prawne:

1. rejestracja danych osobowych użytkownika,
2. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych,
3. złożenie oświadczenia woli o zapoznaniu się z treścią Regulaminu
Usług Usenet,
4. złożenia oświadczenia woli o akceptacji w całości treści
Regulaminu Usług Usenet,
5. weryfikacja podanego adresu email poprzez uruchomienie linku
aktywacyjnego.

Dokonanie każdej z powyższych czynności jest zawsze rejestrowane przez
system teleinformatyczny serwisu. Jeżeli twierdzi Pani, że rejestracja
nie została dokonana przez Panią, oznacza to, że jakaś inna osoba
korzystając z Pani konta poczty elektronicznej, dokonała rejestracji w
serwisie Pobieraczek.pl bez Pani wiedzy.

W takim przypadku sugerujemy aby jak najszybciej skontaktowała się Pani z
organami ścigania, celem zgłoszenia podejrzenia popełnienia
przestępstwa z art. 287 kodeksu karnego, oraz złożenia stosownych
wyjaśnień. Spółka Eller Service przekaże wszystkie posiadane
informacje, które w jakikolwiek sposób będą mogły się przyczynić do
wyjaśnienia sprawy w trakcie prowadzonego śledztwa.

W przypadku braku wyjaśnienia przez Panią niniejszej sprawy przed
odpowiednimi organami, informujemy, że należnej nam opłaty za
zamówioną usługę będziemy zmuszeni dochodzić od Pani, jako
użytkownika adresu email, który został użyty i zweryfikowany podczas
procesu rejestracji. Nadmieniamy, iż w żaden sposób nie możemy
odpowiadać, za fakt posłużenia się Pani adresem e-mail przez osobę do
tego nieuprawnioną.

Zgodnie z przepisami obowiązującego prawa, w przypadku ustalenia sprawcy
bezprawnego posłużenia się Pani adresem email, będzie Pani
przysługiwało prawo regresu, zobowiązujące sprawcę do zwrócenia Pani
uiszczonej należności za usługę zamówioną w serwisie Pobieraczek.pl.

Oczywiście po uiszczeniu należności, będzie Pani mogła korzystać z
opłaconej usługi.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z numerem 58 553
12 32.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Pobieraczek.pl

Re: POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

kocica86 / 2010-07-12 12:46
ja dzis dostalam i niewiem co mam robic jezeli ktos wie niech mi pomoze tylko ze zle tam jest moje nazwisko napisane powiedzcie co mam robic
Ze względu na nie wywiązanie się przez Panią do dzisiaj z zawartej z nami umowy z dnia 17.05.2010 będziemy zmuszeni wystąpić przeciwko Pani na drogę sądową w celu wyegzekwowania przysługujących nam wymagalnych należności. Na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) doszło do zawarcia wiążącej obie strony umowy.

Pozew przeciwko Pani zostanie skierowany do właściwego miejscowo sądu przez współpracującą z nami kancelarię prawną na podany przez Panią podczas zawierania umowy adres:

Marzena Broniewska
192-93 łódz
senatorska 17

Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe (otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) o popełnionym przestępstwie niezwłocznie zawiadomimy właściwe organy ścigania. Do identyfikacji posłuży nam adres IP, z którego nastąpiło zawarcie umowy oraz jej dokładny czas i data. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów.

Pani adres IP użyty podczas zawierania z nami umowy z dnia 17.05.2010 to 85.89.190.126. W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania zgromadzonych o Pani danych w celu wyegzekwowania należności wynikającej z zawartej umowy oraz ewentualnego przekazania ich właściwym organom ścigania w przypadku podania fałszywych danych.

Niniejszym pragniemy poinformować, że wyznaczamy Pani ostateczny termin na dobrowolną spłatę zaległości. Jeżeli usługa Pobieraczek5 nie zostanie opłacona w przeciągu 3 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, wówczas zainicjujemy czynności prawne opisane wyżej, co wiązać się będzie dla Pani z dodatkowymi kosztami (sądowymi i windykacyjnymi) oraz w wypadku podania fałszywych danych zawiadomieniem właściwych organów ścigania i poniesieniem związanych z tym konsekwencji.

Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - kocica86-86@o2.pl
Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=gp18ijqmKZ4neOnqqjyvdjo%3D

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl

Najnowsze wpisy