Forum

Komentarze użytkownika "kokar"

Komentarze użytkownika: kokar

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-21 16:08 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Po walnym Zenerisa oczekiwałem pojawienia się w akcjonariacie Warrena Buffeta i George Sorosa i co najmniej pięciu fundów OFE hm JESTEM ROZCZAROWANY ;-)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-22 17:00 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Pakiet na zenku 1 500 000 papiera po 0,8

zenek Ty ciulu rusz się wreszcie ...

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-24 19:34 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witajcie
Duda pozytywnie zakończyła negocjacje,ponad 60 baniek papiera po 1,3 dodatkowo hm dobre info,moim zdaniem rynek się pomylił i nastąpi w poniedziałek wzrost kursu na 1,7 conajmniej

Pozdrawiam
kokar / 2009-07-24 19:41 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Sorry cena emisyjna 1,1
kokar / 2009-07-31 18:02 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Który bank nie ma gorszych wyników niż w szczycie hossy.Tutaj mamy inne przesłanki pod spekulacje mozliwa fuzja z PZU dywidenda prywatyzacja,to nietypowy bank na tle innych banków w chwili obecnej

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-31 19:31 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Apropo forum bankiera,to ja stamtąd nadeszłem to było moje pierwsze forum i zapadł mi w pamięć gościu o ksywie Motyl1604 .Hm naganial po mistrzowsku w szczycie hossy sam dalem sie nabrac na jego nagonke
kokar / 2009-07-31 20:13 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Na kopex jak chodził po 40 i góra
Intercars po 150 i góra
enap jak chodził po 4 z hakiem
idm jak był po 20 i więcej
co tam jeszcze było ....
stalprofil jak był po 40
drozapol po 15

hehe miały być szczyty szczytów
kokar / 2009-08-12 22:48 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Hehe dobrze powiedziane czyli tzw drugi poziom zagnieżdżenia czyt. wtajemniczenia ;=)
kokar / 2009-08-13 08:25 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Cognor jest zaleszczony to fakt ale potencjał wzrostu jest duży,jeśli pojawią się zyski będą spore wzrosty wyprzedzające.Bolączką tej spółki jest brak zysków
kokar / 2009-08-13 16:20 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Nie pierwszy raz widoczne jest takie zachowanie waloru,pierwsza czesc sesji mega wzrosty a druga powrót do poczatków.Swiadczy to o tym że jest to spółka badziewie podwórko dla paru podwórkowych cwaniaków zarabiających na emocjach leszczy

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-08-13 20:41 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Następny anal przewiduje baryłe ropy po mniej niż 10$.No ciekawie to by było gdyby taka deflacja zawitała chłopcy lokatowcy by stali się posiadaczami fortuny hehe :-)
kokar / 2009-08-13 20:42 / portfel / Cienki gracz giełdowy
albo chłopcy skarpetowcy ...
kokar / 2009-08-13 20:55 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj Bigu
Spadki ropy są bardzo prawdopodobne ale skala przeceny jest wyraznie przesadzona.Przypominam sobie jakie były przepowiednie w drugą stronę gdy ropa kosztowała blisko 150$ że nawet może kosztować 300.Hm świadczy to o wielkiej spekulacji na tym surowcu można by rzec skala "rozjechania" przepowiedni ogromna.Nowe technologie EKO - duża przyszłość gdzieś mi się obiło że przewidują kolejny balon właśnie w tej dziedzinie.Również uważam że dobre akcje należy mieć i są jedną z lepszych inwestycji.
Pozdrawiam serdecznie
kokar / 2009-08-13 21:08 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Jeśli moge się wtrącić,PKO BP jest solidną spółką dla cierpliwych.Minusem jej jest duży udział w wigu 20 i niejako duży wzrost kursu spowodowałby duży wzrost wigu 20 i poniekąd innych indeksów czyli całej giełdy,to taki motor giełdy i pewnie wiele spółek w tym czasie wzrosłoby dużo bardziej.Plusem jest fakt że skala rozchwiania kursu jest tu minimalna dla porównania wez policz ile spadły akcje "blizniaczej" spółki PEKAO i o ile wzrosły i porównaj te procenty z PKO BP,dojdziesz do wniosku że jest to "spokojniejsza" spółka.Ale bądz pewien że jeśli będzie dobra koniunktura na rynku,będziesz czerpał zyski,tzn nie będzie szedł kurs w przeciwnym kierunku.Myślę że warto mieć w portfelu taki filar w jakimś tam procencie,tak dla spokoju :-)
kokar / 2009-08-14 07:56 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Co to znaczy mocarne papiery?Bo jeśli mocne fundamentalnie to cena wcale nie musi tego uwzględniać.A jesli chodzi o EFH,co prawda nie jest to Drągowski czy Chemos ale ruch spekuły widać tu gołym okiem a takie spółki są dla mnie badziewiem w sensie łatwości z jaką idzie zabawa z ulicą.Jest wiele papierów o mniejszych obrotach na których tego nie ma.EFH być może fundamenty ma mocne,tego nie twierdzę

Najnowsze wpisy