Forum

Komentarze użytkownika "kokar"

Komentarze użytkownika: kokar

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-12-31 08:50 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku stałym i mniej stałym bywalcom kącika!!!:-)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-11-17 10:45 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Konsola ps3 (koszt 300 usd) służy do łamania haseł w zastępstwie serwerów della (koszt 8000 usd) ... hehe pewnie niebawem ceny konsol pójdą w górę ;-))

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-11-16 17:01 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Ciekawostka ... kapitalizacja PKOBP bliska tej ze szczytu ostatniej hossy a gdzie był wig20 wówczas a gdzie jest teraz.Indeksy to chyba największe giełdowe oszustwo i kolejny przykład że trzeba patrzeć na spółki nie na indeksy.
kokar / 2009-11-16 13:40 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Hehe :)
Tak kiedyś myślałem ile firm zwinęłoby żagle jeśli by rząd polski wprowadził prikaz że średnia krajowa ma być na poziomie średniej europejskiej bez naruszenia wagi,tzn z uwzględnieniem każdej klasy społecznej w tym samym stopniu.Hm chyba PKB by było dużo na minusie ... ale cóż pic na wodę trzeba wciskać ludowi :-)
kokar / 2009-11-16 13:01 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Adrianoo aż przyklasnąłem,trafiłeś w samo sedno tematu,nic dodać nic ująć i piszę całkiem serio ...
kokar / 2009-11-15 17:07 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Człowieku weź mnie nie rozśmieszaj,każdy pisze co mu się podoba a że Gospodarz uważa że będą wzrosty nie znaczy że każdy tak ma uważać i każdy tak ma pisać.Owszem będą wzrosty na indeksach ale nie na wszystkich spółkach,Cognor moim zdaniem padnie prędzej czy później ale to tylko moje zdanie,nie musisz tego czytać.A że trzymasz akcje Cognora,nikt ci nie kazał ich kupować.hejah proxima ;-)
kokar / 2009-11-15 13:40 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Jestem ciekaw na jakim poziomie pojawią się jutro pierwsi kupujący,jeśli powyżej 3 to będą to kamikadze ... osobiście mogę tknąć walor na maksymalnym poziomie 2,50 ale w długiej perspektywie szykuje się bankructwo,tak mi się wydaje.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-11-15 13:27 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Cognor po 1,30 pln już wkrótce ... :-)
kokar / 2009-11-13 22:44 / portfel / Cienki gracz giełdowy
O kurcze ten raport to masakra,czemu od razu nie ogłoszą bankructwa,tego nie wiem.Utwierdziłem się w przekonaniu że Cognor to jedna z najgorszych spółek na GPW ale to tylko moje zdanie.Niestety sam wdepnąłem w gówno jakiś czas temu ale buty już obmyłem ;-)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-11-12 15:32 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Akcje zasuwają jak meserszmity chyba nadrukowane dolce szukają swego miejsca w eterze hehe :-)
kokar / 2009-11-05 20:52 / portfel / Cienki gracz giełdowy
No to tym mniej bedą mieli do gadania
kokar / 2009-11-05 20:51 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Tak czy siak trzeba kupować na spokojnym rynku,walor jak najbardziej ma mocne fundamenty i prędzej czy później wejdzie na własciwe dla niego tory powolnego spokojnego wzrostu
kokar / 2009-11-05 20:47 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Każdy kij ma dwa końce.Z jednej strony mamy masę lewarowców liczących na debiut +20% i więcej i zakładamy że są to pojętni ludzie.Z drugiej masę ledwo co zorientowanych i nigdy nie grających na giełdzie którzy kupili PGE za namową innych w tym wielką nagonke jaką zrobiono na walor wszędzie gdzie się tylko dało.A kasa leży tam gdzie jej nikt nie widzi.+20% nie jest przesądzone.
kokar / 2009-11-05 20:05 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Ja też,ale można spróbować :-)
kokar / 2009-11-05 20:03 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Oj nie dla mnie trend wzrostowy to wiele więcej niż tylko biały korpus ...
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25

Najnowsze wpisy