Forum

Komentarze użytkownika "koko27"

Komentarze użytkownika: koko27

Re: POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

koko27 / 2010-01-18 21:39
Witam ja sam zalogowalem sie na tej stronie
i zalowalem ehh... ludzka glupota... zeby bylo malo nie sciagnalem ani jednego pliku bo nie znalazlem tego czego szukalem... a tu maile ze mam placic bo pojda do sadu... i juz mialem zaplacic bylem nawet pod bankiem ale byla duza kolejka i pomyslalem ze przyjde pozniej i to mnie uratowalo.... poszedlem do kumpla i on mi wyjechal z tekstem stary wczoraj gadali w telewizji o Tym pobieraczku nie plac im ... i zeczywiscie sprawe pokazali w Expresie reporterow byli z kamera w tej firmie ale nikt nic nie powiedzial zaslaniajac sie tajemnica firmy... poszli wiec do sadu i na policje zapytac czy wplynela od nich jakas sprawa i co sie okazalo ??? od 2 lat jak firma istnieje nie zalozyli nikomu ani jednej sprawy... powod ???? sami pewnie wtedy musieli b yzaplacic kare za udostepnianie plikow bez zgody autorow pisenek-przeciez nie placa tantiemow za sprzedaz i udostepnianie ich wyrobow... a wiec po malych poszukiwaniach znalazlem dobry tekst i wyslalem im maila od tego czasu mam spokoj ani jednego maila od nich w skrzynce oto on mam nadzieje ze komus sie przyda

""Dnia02.01.2010 przekraczając okres 10 dniowy,
zgodniez Państwa regulaminem wyraziłem chęć zawarcia umowy
o świadczenie przez firmę usług okresowych
polegających na możliwości korzystania zestrony pobieraczek.pl
w zamian za miesięczny abonament.
Ponieważ do dniadzisiejszego umowy nie dostałem
(wg. prawa umowa taka powinna zostac sporzadzona na pismie)
a ponadto otrzymuję od firmy emaile z pogróżkami
rezygnuję z wyrażonej akceptacją regulaminu chęci
podpisania umowy. Informuję również, że jakakolwiek dalsza
korespondencja na podany w trakcie rejestracji email
będzie zgłaszana odpowiednim organom ścigania
jako próba zastrasznia i wymuszania świadczenia nienależnego
oraz jako narusznie podlegających ochronie danych osobowych.''

Ps. wg polskiego prawa podpisanie umowy jest wazne tylko wtedy jesli jest sporzadzone na pismie a samo zaakceptowanie regulaminu jest nie wystarczajace i nie ma podstaw prawnych. zycze wam powodzenia i mam nadzieje ze i wam sie uda :):):)


"

Najnowsze wpisy