Forum

Komentarze użytkownika "kolan"

Komentarze użytkownika: kolan

Jeżeli mam obciążenie komornicze...

kolan / 2012-09-12 09:56
Jeżeli mam obciążenie komornicze na dochody w pracy na etacie i jeżeli założyłbym dodatkowo firmę to czy również dochody z firmy będę miał obciążone?? Czy będę mógł wziąć coś w leasing??

Re: Gdzie szukać pracy w wakacje?

kolan / 2012-09-09 21:50
Witam a jest ktoś zainteresowany pracą dodatkową na stałe?? Jeśłi tak proszę pisać

Czy jeżeli mam obciązenie komornicze na dochody...

kolan / 2012-09-08 22:53
Jeżeli mam obciążenie komornicze na dochody w pracy na etacie i jeżeli założyłbym dodatkowo firmę to czy również dochody z firmy będę miał obciążone?? Czy będę mógł wziąć coś w leasing??

Re: Jak napisać odwołanie od decyzji sądu?

kolan / 2012-09-08 22:50
Musisz napisać do sądu pismo z prośbą o pisemne orzeczenie wyroku w celach odwolawczych masz na to 7 dni od czasu wydania wyroku pozniej jak dostaniesz to pismo masz 14 dni od otrzymania na odwolanie.
tak przy okazji jesli chodzi o rozwód polecam wejść na stronę www.kryzys.org oraz www.sychar.org

Czy informacja o założeniu konta idzie do komornika

kolan / 2012-02-16 22:28
Czy informacja o założeniu konta idzie do komornika. Mam zablokowane konto a spodziewam się większego wpływu chciałem więc założyć konto w innym banku ale nie wiem czy to coś da czy komornik od razu się nie dowie o tym koncie i czy nie nałoży blokady

Najnowsze wpisy