Forum

Komentarze użytkownika "kolarz888"

Komentarze użytkownika: kolarz888

Re: GPW: Kupować czy sprzedawać? Oto jest pytanie

kolarz888 / 2010-01-08 18:41 / portfel
A ja mam pytanie do tych wszystkich mądrych głów na tym forum. Skoro twierdzicie, ze giełda jest mocno skorelowana z gospodarką, to jakim cudem po całotygodniowych negatywnych danych i dzisiejszym "strzale w twarz" w postaci danych o zatrudnieniu, indeksy (głównie amerykańskie) trzymają się tak wysoko, pozostając bez reakcji na te dane i ustanawiając kolejne, lokalne szczyty ?

Re: GPW: Kupować czy sprzedawać? Oto jest pytanie

kolarz888 / 2010-01-08 11:34 / portfel
Czy macie też problem z aplikacjami pokazującymi notowania w czasie rzeczywistym ? Wszystkie, których używam zacięły się i pokazują dane z 11:20 !
kolarz888 / 2010-01-07 12:22 / portfel
Też miałem kontrakty w podobnej cenie, ale dzisiaj rozliczyłem. Podobnie liczę jeszcze na przynajmniej jedną okazję do dokupienia po podobnej cenie jak przedwczoraj.
kolarz888 / 2010-01-07 11:39 / portfel
Uważam, że PGE jest teraz w dobrej cenie (myślę o relacji C/Z, choć zaraz odezwą się głosy, że CEZ lepszy). Myślę, że wyprzedaż na tym papierze trochę jeszcze potrwa, bo "lewarowcy" zaczynają pękać.

Re: GPW: Byki ponownie będą górą?

kolarz888 / 2010-01-07 00:37 / portfel
Witam.
Czytam forum regularnie od dłuższego czasu i postanowiłem również wziąć udział w dyskusji. Jeśli chodzi o moje perspektywy na rynke to są podobne do Kenobiego i Longa, Udostępniam swój portfel i mogę otwarcie powiedzieć, że zająłem w ostatnivch dniach krótkie pozycje na kontraktach terminowych, bo liczę na nadchodzącą korektę. Jeśli rynek nie reaguje na szereg negatywnych danych (ciągle rosnąć), to znaczy, że jest w fazie euforii co źle wróży.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy