Forum

Komentarze użytkownika "kolejny gość"

Re: Sejm odrzucił projeky w sprawie związków partnerskich

kolejny gość / 2013-01-25 13:07 / Bywalec forum
a szkoda wielka, znów się nic nie zmieni widzę w polskim prawie ani w świadomości Polaków też się nic nie zmieniło za bardzo, mozna było zrobić wielki krok do przodu a nasi posłowie cofnęli się ponownie

piątkowy strajk na kolei

kolejny gość / 2013-01-24 15:23 / Bywalec forum
no nic dziwnego żeby sobie nie narobili wrogów, jak jutro ma być taki mróz, a tu ludzie będą 2 godziny stali

Re: W klubie PO rozmowa o związków partnerskich, Żalek: będę przeciw

kolejny gość / 2013-01-23 10:54 / Bywalec forum
to chyab może doprowadzić do poważnego rozłamu w PO, bo dawno nie było już aż tak kontrowersyjnego tematu do pzregłsoowania, ktory by aż dzielił partię od wewnątrz

Re: Co zrobić gdy pracodawca nie płaci?

kolejny gość / 2013-01-23 10:31 / Bywalec forum
w moim przypadku sprawa skończyła się w sądzie pracy, najpierw były prśby, goźby, PIP ale nic to nie dało niestety i ostatecznie sąd

Re: Szokujące zmiany w Biedronce. To początek

kolejny gość / 2013-01-21 13:10 / Bywalec forum
juz od dawna się o tych zmianach mówiło, a jakoś efektu za bardzo nie było chyba, ciekaw jestem czy i tym razem tak nie jest, ze tylko obiecują jak to będzie fantastycznie

Re: "Kto z krzyżem walczy od krzyża zginie", czyli kto kogo najpierw zabije?

kolejny gość / 2013-01-15 11:22 / Bywalec forum
ale jest już wyrok sąd, ciekawa jestem czy będą się odwoływać dalej, do Strasubrga no czy gdzieś tam jeszcze

Re: PSL będzie przeciw odwołaniu Arłukowicza: Piechociński, pytany w RMF FM, czy PSL zagłosuje przeciwko odwołaniu ministra zdrowia, powiedział: Tak, dlatego że po części to wotum jest podyktowane nie tylko trudną sytuacją w służbie zdrowia, ale także sce

kolejny gość / 2013-01-11 09:38 / Bywalec forum
a wydawało mi się, że Piechociński będzie bardziej niezależny od Pawlaka i że nei będzie głosował w określony sposób tylko dlatego, ze jest w koalicji

Re: Fotoradary na drogach nie znikną. Będzie ich więcej

kolejny gość / 2013-01-10 14:55 / Bywalec forum
i bardzo dobrze, może w końcu się nauczymy nie przekraczać prędkości wszędzie gdzie są ograniczenia

Re: Zaległe długi Polaków. Na koniec 2012 r. ponad 38 mld zł

kolejny gość / 2013-01-09 14:26 / Bywalec forum
oj co Ty wygadujesz w ogóle? uwierz mi, nie chciałbyś się znaleźć na samym dnie, popatzr na Grecję np? uważasz, ze mamy az tak źle?

Re: Refundacja in vitro w Polsce. Tusk podjął ostateczną decyzję

kolejny gość / 2013-01-09 09:43 / Bywalec forum
a nie pomyślała Pani żeby adopotować dziecko? metoda in vitro nie jest jedynym wyjściem, a osoboście uważam, ze są choroby, które naprawdę wymagają refundacji od strony państwa, ale akurat nie jest to niemożność urodzenia dzieci

polska recepta realizacja za granicą

kolejny gość / 2013-01-07 14:37 / Bywalec forum
właśnie też jestem ciekaw jak to wygląda, bo np są takie tabletki wspomagające walkę z nałogiem nikotynowym i w Polsce są mega drogie, a w Angli jakieś grosze kosztują i ciekaw jestem czy jak tutaj dpstanę receptę i wyślę do znajomych to będą mi mogli kupić?

Re: Sprawa Mirosława G. Sędzia Tuleya nie ma zakazu wypowiadania się

kolejny gość / 2013-01-07 13:36 / Bywalec forum
niby nie ma zakazu, ale mówić na ten temat nie będzie, pewnie go zatraszyli juz albo dostał telefon z góry, żeby na ten temat się nie wypowiadać tyle

słowa Owsiaka na temat eutanazji

kolejny gość / 2013-01-04 15:49 / Bywalec forum
ja popieram, wydaje mi się, że cżłowiek powinien mógł decydować albo jego najbliżsi o eutanazji, powinniśmy to pozostawić w kwestii sumienia indywidualnego jednostek

Strajk na Śląsku.

kolejny gość / 2013-01-04 14:05 / Bywalec forum
a jeszcze jak wyjdą na ulice, to już wtedy szczezre współczuję rządowi, za to opzoycja będzie miała co świętować!

zakłócanie ciszy nocnej w sylwestra

kolejny gość / 2012-12-31 14:59 / Bywalec forum
Czy mozna jakoś walczyć z zakłocaniem ciszy nocnej w sylwestra? moi rodzice mieszkają w bloku, gdzie głownie studenci i zawsze robią huczne imprezy do rana, gdzie to można zgłosić??
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8

Najnowsze wpisy