Forum

Komentarze użytkownika "kolizjant"

Komentarze użytkownika: kolizjant

dzialanie na niekorzysc

kolizjant / 2013-03-26 09:31
ja raz prowadzilem antypolityczny profil i niestety jakas ambitna duszyczka zglosila profil jako obrazajacy i profil zostal zamkiety ;/ a szkoda bo zrzeszal wielu ludzi ktorzy dosc burzliwe dyskutowali na tematy polityczne

konklawe zasady

kolizjant / 2013-03-15 10:34
mozna, teraz jak sie skonczlo konklawe to w meidzyczasie troche poczytalem o tym wszytskim i dowiedzialem sie ze papiez po wybraniu moze zdecydowac sie czy przyjmuje te honory ktore na niego zstapily, dopiero po tej decyzji pojawia sie dym zalezny od decyzji, czarny badz bialy

przestepstwo a wykroczenie

kolizjant / 2013-03-07 08:53
no wlasnie, jak w temacie, kiedy mamy sytuacje ktora nazywamy przestepstwem a wykroczeniem. Interesuje mnie interpretacja w przypadku samochodow. czyli kierowanie pod wplywem alkoholu, stłuczka, potracenie, kolizja drogowa ze skutkiem smiertelnym

jakie konsekwencje z powodu odmówienia przyjęcia mandatu od policji

kolizjant / 2013-02-05 08:58
zastanawia mnie sprawa nie przyjęcia mandatu przez kierowce np. za rozmowę przez telefon. W jaki sposób wygląda procedura odmowy przyjęcia mandatu ? Tzn chodzi mi co sie dzieje potem. Przeciez policja nie ma żadnego dowodu świadczącego na to ze rozmawiałem przez telefon. A to oni musza mi udowodnić winę. jak to jest naprawdę ?

Najnowsze wpisy