Forum

Komentarze użytkownika "kolk"

Komentarze użytkownika: kolk

Nowe egzaminy na prawo jazdy dopiero od 2013

kolk / 2012-01-10 11:11
Czy to prawda, że nowe egzaminy teoretyczne na prawo jazdy zostaną w końcu wprowadzone dopiero w 2013 roku??

nowy odcinek A2

kolk / 2011-11-30 11:22
To chyba pierwszy odcinek autostrady, który został oddany przed terminem, dziś prezydent Komorowski oficjalnie otworzy część A2, która poprowadzi od Poznania do Niemiec, czemu te 105 kilometrów udało się oddać a z innymi mamy tak wielki problem, że do Euro 2012 na pewno już nie zdążymy?

Re: Teraz kazdy zaplaci abonament!

kolk / 2011-11-23 13:09
i to jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe! co to za wymuszenie?

reklamy na stronie internetowej

kolk / 2011-10-21 10:14
zastanawiam się nad tym jak mogę zacząć zarabiać na mojej stronie internetowej, jedyne co przychodzi mi do głowy to reklamy, w jaki sposób mogę pozyskać banery na moją stronę? czy wtedy muszę mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą?

nowe zasady w rodzinie na swoim

kolk / 2011-08-31 11:33
niestety ale nowe zmiany znacznie utrudnią kupno mieszkania z programem, ale nie ma co zaglądać w zęby darowanemu koniowi, bo ważne że te dopłaty w ogóle jeszcze są, bo z końcem 2012 roku też i z tymi udogodnieniami się pożegnamy

emerytura pomostowa jak się starać

kolk / 2011-07-22 10:10
jak można starać się o emeryturę pomostową? jakie warunki dokładnie trzeba spełniać, aby móc się o nią ubiegać? jaka jest stawka tego rodzaju emerytury?

stacje z tańszym paliwem

kolk / 2011-07-14 12:26
niby benzyna poszła trochę w dół, ale ja jakoś tego nie odczułem, na których stacjach benzynowych zatankujemy najtaniej?

ustawa o całkowitym zakazie aborcji

kolk / 2011-07-08 15:08
Jak to możliwe że tak rażący projekt ustawy dotyczący całkowitego zakazu aborcji nie został odrzucony w pierwszym czytaniu i przeszedł do prac komisji?? za opowiedział się w 100 % zgodny PiS, PO było podzielone a SLD w całości nie zgodziło się z projektem, wystarczyłoby kilka głosów posłów PO i problem z absurdalną ustawą mielibyśmy z głowy!

wycieczka z biurem podróży

kolk / 2011-06-01 09:40
Generali ma w swojej ofercie ubezpieczenie turystyczne - podróżnik, możesz je sobie sprawdzić, w polisie tej zawarte jest KL, NNW, masz ubezpieczony bagaż i w razie gdyby coś zostało odwołane lub zmuszeni bylibyście do wcześniejszego powrotu to też od takiej ewentualności jesteście zabezpieczeni

jak obniżyć składke na ubezpieczenie OC ?

kolk / 2011-05-20 11:10
witam,
muszę wykupić ubezpieczenie OC, powiedzcie mi proszę jak mogę obniżyć składke na ubezpieczenie OC? będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

zrzeczenie się spadku

kolk / 2011-05-10 13:06
witam,
w jaki sposób można zrzec się spadku? wraz ze spadkiem dziedziczony byłby również dług, jak można tego uniknąć?

administrator budynku jakie ma obowiązki?

kolk / 2011-05-04 15:02
witam,
chciałam zapytać o obowiązki administratora budynku, jak one wyglądają? ostatnio mieliśmy problem z ulatniającym się gazem z naszego piecyka gazowego, administracja poinformowała nas że to jest w naszym własnym zakresie!

jaka odpowiedzialność ponoszą biura rachunkowe?

kolk / 2011-04-06 15:28
witam,
w księgach rachunkowych odkryłem pewne nieprawidłowości, usługi księgowe wykonywało pewne biuro rachunkowe, jaka odpowiedzialność na nich spoczywa za te pomyłki?

urlop na żądanie czy jest konieczny wniosek?

kolk / 2011-04-04 13:05
Pracuję na umowę na czas określony. Warunki pracy są dość nieprzyjemne więc chciałabym zrezygnować z niej jak najszybciej, czy potrzebuję wypełniać wniosek o urlop na żądanie? i czy taki urlop może się zbiec z okresem wypowiedzenia, który w tej firmie trwa 2 tygodnie?

zabrana renta

kolk / 2011-03-30 15:40
Jestem na rencie od wielu lat, mój stan zdrowia nie pozwala na pracę, więc nie wiem dlaczego w tym roku została mi ona zabrana, gdzie powinnam sie udać w celu ponownego rozpatrzenia mojej sprawy?

Najnowsze wpisy