Forum

Komentarze użytkownika "kolmen1"

Komentarze użytkownika: kolmen1

kolmen1 / 2008-07-01 08:26
Hi,
nie ma, "Cegielski" w Poznaniu robi wiatraki, ale mozna je spotkac jak jada na duzych lawetach przez Swiecko do Niemiec. No bo niemcy oczywiscie mysla i stawiaja wiatrakow w brud, a u nas jak zwykle :)
kolmen1 / 2008-07-01 08:57
zgadza sie atomowa elektr. to jest to ( do dzis nie moge pojac dlaczego nie rzucim wszystkich mozliwych sil na budowe dwoch elekt. jadrowych polnocna i poludniowa w Polsce) gdzies w okolicach Kamienna Gora, Kowar jest uran, wiec bylibysmy samowystarczalni, ale jak w tym ciemnogrodzie przeforsowac taka inwestycje .... no jak ???
Co do wiatrakow to bedzie na to parcie UE - polityka :) i mysle ze bedzie ono coraz to mocniejsze .
kolmen1 / 2008-07-18 13:09
byly wyborca PO, a dlaczego:
- chle solidarnosci, ale takiej prawdziwej, a wiec rownosci w traktowaniu dla wszystkich, a nie tak jak dzis:
1. rolnicy - KRUS - PO mialo zlikwidowac - teraz sie miga
2. Zolnierze i policja - dlaczego emerytura w tak wczesnym wieku 15 lat - toz oni zyja na moj koszt ( jestem inforatykiem, czy sobie wyobrazacie mnie majacego 62 lata konkurujacego na rynku pracy z absolwentem politechniki ?? )
Ktos powie zmien zawod, zolnierz/policjant tez moze zmienic !
3. porzadek w sluzbie zdrowia
4. podatek liniowy, gdzie jest sie pytam
5. przywileje emerytalne rozmaitych grup ( gornictwo, huty ... )
6. podatek tzw. "Belki" - mial zniknac
7. wyplaty z OFE, nowy urzad po co , aby tam na stolki swoich i ich rodziny wpychac - patrz KRUS
8. jednoosobowe okregi wyborcze do sejmu ????? co cicho, a przed wyborami calkiem przypadkowo nie zdaza hi hi
9. likwidacja senatu - po co ci panowie tam siedza ( o przepraszam od czasu do czasu sie zjada )
10. obnizenie podatkow ( narazie to podnasza na LPG, a Pan minister wmawia nam, ze akcyza nie ma wplywu na cene benzyny buhahaha )
i tak mozna jeszcze dlugo, ale to sie zbiera .....
i mysle ze spoleczenstwo bedzie tym razem mialo dobra pamiec !!!
kolmen1 / 2008-07-18 13:35
tak sie wlasnie czuje, malo tego, czuje sie wyj...ny
- "a co zrobisz jak spotkasz wyj...go na miescie"
- "sp....lam"
kolmen1 / 2008-09-17 09:53
Hi,
mieszkam w domu 130 metrow +20 garaz od 01.04.2008 Budowe zaczalem 1.04.2007.
Ekipa za stan surowy tj. fundamenty, sciany, strop, wiezba, dachowka, kominy, orynnowanie wziela 32.000 ( mailem szczescie ze podpisalem z nimi umowe na koniec 2007, bo potem to ceny wystrzelily w kosmos.) Tak wiec ta robocizna plus materialy i do tego okna wyszlo 146.000 ( kazdy gwozdz jest w moim excelu).
Projekt to kopciuszek - Archipelag

Teraz pewnie bedzie ciut drozej, ale podobne kwoty ta sa :) powodzenia
kolmen1 / 2008-09-17 22:24
Hi,
zgadza sie, na dzien dzisiajszy excel pokazuje 300.000 PLNow. W sumie to nie mam tylko podlogi w jednym pokoju na gorze ,wlasnie mi tynkuja chalupe, a poza tym to jeszcze plota brakuje...to kolejne 15K:( coz trzaa to brac .....
kolmen1 / 2008-12-29 12:17
Hi,
gdzie mozna poczytac Twojego bloga ?

dzieki

Najnowsze wpisy