Forum

Komentarze użytkownika "kompi1"

Komentarze użytkownika: kompi1

Dane do wskaźnika Armsa

kompi1 / 2011-06-28 11:33
Czy jest jakaś strona która podaje dane do wskaźnika Armsa? Skąd mam wziąść dane co do ilosci spółek rosnących/spadających i wolumenu akcji rosnoących/spadających?
Pozdrawiam

Re: Rachunek maklerski dla ucznia

kompi1 / 2011-06-26 12:51
Kuszące, ale już za otwarcie takiego rachunku trzeba zapłacić i systematycznie wpłacać na co mnie, ucznia jeszcze nie stać.

Re: Naliczanie prowizji i ksiązka dla laika

kompi1 / 2011-06-25 11:32
Przeznaczyłem pewne pieniądze na nauke i inwestowanie i bez smutku moge to stracic. Ważne aby sie tego nauczyc :) Dzięki za odpowiedzi, co do tego poradnika na bossa.pl to nie wiem czy skorzystam bo wole twardą książke nic piksele ale dzieki

Naliczanie prowizji i ksiązka dla laika

kompi1 / 2011-06-24 18:51
Witam, jeżeli prowizja za akcje wynosi 0,30~ i prowizja daytrade 0,20~ to czy te prowizje sie sumują? Czy pobiera albo to albo to. Jak to jest naliczane? Wszystko na koniec sesji czy natychmiastowo?

Jeszcze prosze was o polecenie jakiejs dobrej i nie drogiej ksiązki do giełdzie. Pierwsze kroki, podstawy, wykresy cos w tym stylu. Na oku mam "Jak działa giełda" czytał ktoś?

Rachunek maklerski dla ucznia

kompi1 / 2011-06-20 19:17
Jestem jeszcze uczniem liceum. Chciałbym otworzyc konto maklerskie ale nie wiem które. Na rynku jest ogromna ilośćć rachunków i cieżko mi wybrać odpowiednie konto dla siebie.
Jako ze jestem jeszcze uczniem licze ze prowadzenie konta będzie darmowe i może prowizje dość tanie.
Z tego co przejrzałem internet najbardziej odpowiednie jest ING SECURITES. Czy warto? Jakies lepsze propozycje?

Najnowsze wpisy