Forum

Komentarze użytkownika "Kondziu 1914"

Kondziu 1914 / 2011-05-05 14:33
Nie chce nikogo z umarłych obrazić, oczywiście to tragedia- bez 2 zdań. Ale skoro byli to piloci doświadczeni, widzieli jakie są warunki...choćby nie wiem co ktoś nad głową mówił, że mam lądować, to przy takich złych warunkach nikt nie powinien tego zrobić. Nie dość że 'elitę' narodu wsadzili w 1 samolot...powinni połączyć się z bazą, 'tu nie ma warunków, nie lądujemy, lecimy na lotnisko..."choćby do Moskwy, no wszystko jedno! Dla mnie to jest porażka na całej linii..tzn nie dla mnie porażka, ale dla Polski. Nie stać było na hotel w Moskwie, i lot do Smoleńska w lepszych warunkach? no masakra nie ma co mówić. Ci którzy próbują Rosja obwinić o tą katastrofę...to jakieś typy którzy mają kompleks w sprawie Rosji, nasłuchali się od dziadków jaki to rus zły i nie dobry. A że Polacy sieroty to już się nie mówi. Zawsze Polska biedna, poszkodowana, użalać się nad nami trzeba tylko...nie mówię, jako Naród przeszliśmy baaaaardzo dużo, ale może w końcu przestać wracać do wydarzeń z poprzedniego wieku i skupić się na syfie który mamy aktualnie. Bezrobocie, zarobki pożal się Boże, głodujące dzieci to nie tylko problem afryki, u nas też jest takich mnóstwo- OGARNIJCIE SIĘ! zacznijcie żyć teraźniejszością, tym co jest tu i teraz..przeszłość tatuażem, ok, ale no skończcie już.
Co do tego że Polska jest taką'prostytutką'... może i racja, ale z 2 strony, jeśli miałoby dojść do..może nie wojny no ale mocnego konfliktu z Rosją...pozdro, nie mamy szans. USA by się wypieło, Europa dałaby głos dezaprobaty tak jak miało to miejsce gdy Rosja wjechała na Gruzje. Rosja 'rośnie', wszyscy to widzą, siedzą cicho, tylko my myślimy nadal że z szabelką na czołgi damy rade, albo 'przyjaciel' zza morza będzie wiecznie nas popierał. Uczyć się na błędach- ważna sprawa. Nikt nie pomógł w ubiegłym wieku, nikt nie pomoże teraz.
pozdros
Kondziu 1914 / 2011-05-05 14:19
A co Ty masz do 'studenta'? Ma na ten temat takie zdanie jak połowa Polaków. Ja nie wierze osobiście żeby jedyną przyczyną ów katastrofy byli piloci, ale ekipa w samolocie pewnie się przyczyniła. Po obejrzeniu 'niewygodne fakty 9/11 WTC"...nie wiem co myśleć o tych pajacach na najwyższych stołkach. Wiem tylko..że my(opinia publiczna) wiemy to co wiedzieć możemy.

Re: Rosja zadowolona z pojednania w Palestynie

Kondziu 1914 / 2011-05-05 14:02
"Po podpisaniu 27 kwietnia wstępnego porozumienia przez Hamas i Fatah Netanjahu ocenił, że Autonomia Palestyńska musi wybrać między pokojem z Izraelem a pokojem z Hamasem"....Hamas nie popuści, będzie 'haja'. Bo w tym momencie, siły Palestyny, będą musiały sprzymierzyć się z Hamas..czyli dać ludzi, którzy przyłączą się do walki. tak to widzę

Re: Rosja zadowolona z pojednania w Palestynie

Kondziu 1914 / 2011-05-05 13:56
Z tego co dobrze kojarzę, to ma się odbyć posiedzenie, na którym ma odbyć się głosowanie, co do tego, czy Palestyna będzie wolna. " * Paryż może uznać Palestynę", " Clinton: Niepodłegła Palestyna możliwa w ciągu roku "...w słowa Pani Clinton osobiście nie wierze. Izrael nie puści Palestyny..a jak Izrael powie 'nie', to USA powie to samo. I teraz ...jeśli większość wyrazi 'za', aby Palestyna była niepodległym państwem...a USA zrobi veto(ma prawo jako przewodniczący rady)...to co będzie z ONZ? hmm...jest jeszcze opcja że uznają Palestynę, ale po jakimś czasie sami w jakiejś swoje synagodze podłożą bombke, zrobią masakre...wina zostanie zrzucona oczywiście na Palestyne, i 'apiać' od nowa xD Nie mówię, że Hamas i reszta fundamentalistów jest ok(Hamas ma za zadanie zniszczenie Izraela), ale no...to jest jawne łamanie praw w Przypadku Palestyny.

Re: Izrael nie wierzy w nuklearny atak Iranu

Kondziu 1914 / 2011-05-05 13:45
Ta, 4 armia świata miałaby nie mieć broni atomowej xD Na bank mają, z napisem"made in USA";P . Nie mówią o tym(nie ujawniają prawdy) aby się kraje Arabskie nie poczuły..gorsze. "NIE WCISKAJCIE LUDZIOM CIEMNOTY" ma racje oczywiście...wszędzie USA wchodzi z pretekstem krzewienia pokoju, i 'wyzwolenia' z tyrani..a obecnie większa tyrania nie istnieje. Pisze USA nie Izrael...bo na jedno wychodzi- sztama jest i będzie. Najbardziej chce mi się śmiać, z sankcji nakładanych na Iran przez USA właśnie...jedyne państwo które użyło broni nuklearnej przeciw ludzkości, stoi na rzecz pokoju na świecie...Paradoks 100%
pozdro

Re: Samochód eksplodował, gdy zmieniali wartę

Kondziu 1914 / 2011-05-05 10:11
nasze JP nie ma szans
A na poważnie...tam się to nie skończy. Może sobie wjechać na bliski wschód całe ONZ ze wszystkimi smerfami w niebieskich kaskach i tak nic nie zdziałają. Prawda taka, że ONZ i USA pakuje się tylko tam, gdzie można pomóc...ale gdzie przede wszystkim można wynieść coś dla siebie. Zburzyli sobie wieże(http://video.google.pl/videoplay?docid=1364247616051038290#) żeby wejść do Afganistanu(ropa). Irak...ropa... Do Libii wtrąca się Francja(i pare europejskich państw)...bo ropa. $ to wszystko dzisiaj. Co do ONZ...niby organizacja działająca na rzecz pokoju na świecie...a co z Ruandą? Jak się Hutu z Tutsi wybijali, to tak STANOWCZO się nie kwapili do pomocy. Bo tam nic nie ma- tzn surowców, zysku. Opinia publiczna (my) wiemy tylko to co możemy wiedzieć...bo gdyby na prawdę do ogółu dotarło co się na prawdę dzieje...i dlaczego jest jak jest...ludzie roznieśli by, rozszarpali na strzępy każdy rząd. Ale to przyjdzie- religia podupada(ludzie dostrzegają fałsz i obłudę)z czasem przyjdzie czas na instytucje świeckie..na tych którzy dla zysku, wyzyskują i oszukują resztę.
Ostatnia część ma wprawdzie mało wspólnego z artykułem powyżej...tak wyszło xD Pozdrawiam

Najnowsze wpisy