Forum

Komentarze użytkownika "konieczko"

Komentarze użytkownika: konieczko

Skąd ściągnąć darmowy Metastock?

konieczko / 2008-02-17 14:28
Znacie jakieś linki na rapida , bądź jakiś P2P gdzie ten program jest udostępniony.
konieczko / 2007-11-24 20:36
Pytanie nie związne z tematem. Z jakiego funduszu jest ta bezzwrotna dotacja o której piszesz ? Masz może jakiś link. Rozumiem że jest to na rozpoczęcie działlności. A chciałbym się dowiedzieć jakie są warunki przyzyanawania.
konieczko / 2007-11-20 16:28
Macie jakąś stronę internetową ? (rozumiem że jesteś członkiem koła)
Na czym polegają spotkania, dzielicie się jakoś zadaniami , jest z wami jakiś prof. na spotkaniach? Jak liczne jest to koło.
Jesteście fiansowani napewno przez AE dlatego zastanawia mnie jak mam rozumieć to że wstęp wolny , równierz dla tych spoza waszej uczelni?
konieczko / 2007-11-19 17:07
link nie działa, i wydaje mi się że program tego koła jak wskazywała by nazwa ma o wiele szersze ale jednocześnie mniej szczegółowe (jeśli chodzi o rynki kapitałowe , a przedewszystkim giełdowe) zainteresowania

kluby inwestycyjne wrocław

konieczko / 2007-11-19 00:08
Czy są jakieś kluby inwestycyjne we wrocławiu. Takie które zrzeszały by inwestorów, stanowiły forum wymiany myśli, prowadziły szkolenia. Nie mogłem znaleźć w internecie.
Znalazłem coś takiego w Zielonej Górze http://www.inwestpunkt.com/, ale zastanawia czy to coś kosztuje, czy są jakieś składki ewentualnie kto to finansuje? Wieicei coś na ten temat?

Re: Analiza WIG20

konieczko / 2007-11-18 16:14
Analiza techniczna może być zbyt płytkim spojrzeniem w obliczu kryzysu w stanach (jak ściśle nasza giełda jest z nimi ściśle skorelowana mieliśmy okazję się przekonać) , nie uważam że przyjdzie czas na odreagowanie na njbliżeszje sesji. Nie spodziewałbym się narazie odbicia przed poziomem 3250- 3330 pkt, ewentualnnie 3450 . Motywowałbym to samospełniającą się przepowiednią , zbyt dużo inwestorów uwierzyło w dojście spadków do dołków z sierpnia , aby nagle popyt wygrał z podażą tylko na podstawie AT.
Ja jeszcze czekam z zakupami

Re: Zarabianie na wahaniach 1 gr??

konieczko / 2007-11-17 23:39
Przy odliczeniu prowizji i niskim wolumenie nie jest to wiele. A zmiana trendu na spadkowy niweluje zysk z kilku transakcji o tym samym wolumenie . Na DT lepiej zarabiać wybierając spółki z dużymi dziennymi przecenami. Zresztą jeśli zrealizuje się opisanym przezemnie scenariusz szybko się do takiej zabawy zniechęcisz. Znam to z autopsji :)

Najnowsze wpisy