Forum

Komentarze użytkownika "konnek"

Komentarze użytkownika: konnek

czy emeryt musi wybrać między etatem a emeryturą?

konnek / 2011-06-16 11:41
powiedzcie mi czy faktycznie jest tak, że emerytowi, który przeszedł na emeryturę wcześniejszą i teraz chce podjąć pracę na etacie, może zostać odebrane świadczenie?

zaświadczenie o niekaralności

konnek / 2011-07-06 14:58
będzie możliwe, ale nie wiem dokładnie od kiedy, pewne jest że aby go uzyskać należy dysponować elektronicznym, bezpiecznym podpisem

zielone dotacje

konnek / 2011-07-11 12:29
Dotacje na energię z odnawialnych źródeł energii są na wyczerpaniu, podobno niewiele finansów zostało już do 2013 roku, kiedy to skończy się już ich przyznawanie, wiecie może na jakich terenach kraju powstały takie inwestycje skoro źródło dofinansowania już wysycha?

Konserwatyści w PO? Transferów ciąg dalszy

konnek / 2011-07-13 13:59
niedługo okaże się że PJN było najkrócej istniejącą partią, jacyś niezdecydowani Ci politycy

wypowiedzenie a urlop wypoczynkowy

konnek / 2011-07-25 09:27
czy jeśli chciałbym wypowiedzieć umowę o pracę, a przysługuje mi jeszcze urlop wypoczynkowy, to czy w okresie wypowiedzenia będę mógł skorzystać jeszcze z pełnego wymiaru urlopu?

Re: wypowiedzenie a urlop wypoczynkowy

konnek / 2011-07-26 11:53
a ile wynosi ewentualnie taki ekwiwalent za niewykorzystany urlop?

Re: co z bankiem HSBC

konnek / 2011-08-01 11:52
szkoda, że taki światowy bank nie rozwinął u nas skrzydeł, myślałem że będzie dobrą konkurencją na naszym rynku, ale nie wyszło
konnek / 2011-08-26 11:29
oddaje po prostu tylko prezesurę młodszemu koledze ze względu na kłopoty ze zdrowiem

ile punktów karnych maksymalnie można dostać?

konnek / 2011-09-09 14:30
policja może nam przyznać do 10 punktów karnych, w zależności od przewinienia

ile zarabia przedstawiciel handlowy

konnek / 2011-10-28 09:48
Nie mogę znaleźć pracy w zawodzie, ale za to co rusz spotykam się z ogłoszeniami oferującymi zatrudnienie na stanowisku przedstawiciela handlowego, w sumie mógłbym sobie tak podorabiać dopóki nie uda się ruszyć w stronę pracy związanej z moim wykształceniem... ale ciekawi mnie ile taki przedstawiciel handlowy może zarobić? cały dzień spędza w drodze, czy taka pensja liczona jest na zasadach prowizji, czy może jest określona jakaś stała stawka? jakie są wady a jakie zalety tego zwodu? chętnie poczytam Wasze opinie.

podwyżka akcyzy na papierosy

konnek / 2011-11-04 14:15
skutecznie oduczają nas nałogu, proponuję przerzucić się na elektronicznego papierosa, jednorazowo duży wydatek, ale szybko się zwraca

Najnowsze wpisy