Forum

Komentarze użytkownika "Konrad T"

Komentarze użytkownika: Konrad T

Re: Credit Agricole opinie

Konrad T / 2015-08-03 19:38
Obsługa jest na żenującym niskim poziomie, odnoszę wrażenie że ludzie tam pracujący są z jakiejś łapanki i pracować muszą za karę. Jestem klientem tego banku od początku i wszystko jest dobrze dopóki nie wejdę do placówki. W kwietniu chciałem wybrać 'większą' ilość pieniędzy to paniusi zabrakło w kasie bo zapomniała uzupełnić(czekanie-kolejka-kierownik publicznie ją beształ że kasetki nie uzupełniła. Placówka Szczecin przy Ryneczku Kilińskiego). W Maju z kolei wpłacałem większą ilość środków w oddziale Szczecińskim przy ul. Rydla, normalnie tragedia kolejka ponad 10-osób jedne stanowisko czynne i w nim osoba która się uczy, nad nią pani z kanapką w pazłotku wygłasza swoje mądrości. A my czekamy - a spieszyło mi się. Akcja się rozkręciła gdy z tłumu oczekujących gość krzyknął że chce kredyt, od razu ocknęła się osoba z obsługi która do tej pory tępo patrzyła w monitor. Dziś po raz kolejny wyprowadzono mnie z równowagi w oddziale w Policach przy ul. Bankowej. Pani Aneta pracująca tam za karę w opryskliwo-czarujący sposób mnie spławiła bo ona nic nie może. A chodziło o to że ważność karty Płatniczej mi się kończy i nauczony ostatnim przypadkiem gdy Bank Credit Agricole nie przysłał mi jej na czas pozostawiając mnie bez możliwości pobierania i płacenia zapragnąłem odebrać ją na czas w placówce. Niestety nie można odebrać i jest się zdanym na to czy o mnie po raz kolejny nie zapomną a listonosz dostarczy na czas. Jak widać szukam oddziału gdzie zastanę uśmiech na ustach i chęć pomocy niestety do tej pory mi się to nie udało. W sumie sprostowanie udało się bo po tych wszystkich porażkach poszedłem do innego banku gdzie mile byłem zaskoczony jakością obsługi.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]

Najnowsze wpisy