Forum

Komentarze użytkownika "konrado_76"

Komentarze użytkownika: konrado_76

kolejne forum umarło...

konrado_76 / 2009-10-08 00:11
Brawo trole.

Rozwaliliście kolejne fajne miejsce. Teraz szybko zamieni się ono w wirtualną kloakę, w której najbardziej wartościowymi postami będą przepisy na świąteczne potrawy...

Pozdrowienia dla Ekipy. Miło było Was poznać.

K.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - mruk12345.]
konrado_76 / 2009-05-17 21:22
Zatem chodzi o ten:

http://www.money.pl/forum/temat,32,1646365,1646365,15,0,sierota___do;bidnymaniek.html

Również jest dostępny w cache google.

p.s. Moderator, miał ostatnio ręce pełne roboty, więc pewnie ciął bez zagłębiania się w treść. Zgłosiłem pomyłkę obsłudze. Ciekawe, jak zareagują.
konrado_76 / 2009-05-17 20:07
Najprawdopodobniej chodzi o ten wątek:

http://www.money.pl/forum/temat,32,1641904,1641904,15,0,sierota__do;bidnymaniek_ropa.html

Na szczęście jego kawałek zachował się w cache googla.

Apel do biernych uczesników forum

konrado_76 / 2009-05-15 23:20
Witam wszystkich, a w szczególności ekipę z Bankiera

Nie udzielałem się dotychczas na forum, bo najzwyczajniej w świecie nie mam jeszcze nic mądrego do powiedzenia. Postanowiłem się jednak zarejestrować, by odeprzeć atak forumowych trolli. W chwili obecnej jest to jedyna rzecz, jaką mogę zrobić, by uchronić stworzoną przez kilka osób formułę bezinteresownej współpracy i konstruktywnej wymiany poglądów.

Apeluję jednocześnie do pozostałych osób, które czytają to forum: Rejestrujcie się i tępcie tych, których jedyną intencją jest bezinteresowna chęć siania zamętu i destrukcji. Jeśli tego nie zrobicie klubowicze odejdą, a to miejsce z czasem najzwyczajniej w świecie stanie się jednym z niezliczonych internetowych forów, na którym ludzie nie mają sobie nic ciekawego do powiedzenia.

Zwracając się do Was Szacowni Klubowicze:

Dziękuję za to, że chcecie się dzielić bezinteresownie swoją niemałą wiedzą. Mi osobiście pozwoliła ona na jako takie ogarnięcie forexu, dzięki czemu już nie tracę. Wyrażam jednocześnie nadzieję, że nie znikniecie z tego forum. Jeśli jednak podejmiecie decyzję o ewakuacji życzę Wam dalszych, nie tylko forexowych, sukcesów.

pozdrawiam przedweekendowo i (mam nadzieję) do napisania
K.

Najnowsze wpisy